شماره امروز: ۵۴۷

| | |

تمرینات نمایشنامه «اتاقی در هتل پلازا» ترجمه شهرام زرگر به کارگردانی «مریم باقری» اوایل مهر ماه آغاز شده و قرار است، جمعه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰ به صورت آنلاین از اپلیکیشن «اینستاگرام» اجرا شود.

تمرینات نمایشنامه «اتاقی در هتل پلازا» ترجمه شهرام زرگر به کارگردانی «مریم باقری» اوایل مهر ماه آغاز شده و قرار است، جمعه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۰ به صورت آنلاین از اپلیکیشن «اینستاگرام» اجرا شود. تماشای این نمایش برای عموم رایگان است. داستان نمایش به رابطه زن و شوهری می‌پردازد که در شب عروسی دخترشان دچار چالش بزرگی شده‌اند. 

«هتل پلازا» یکی دیگر از کمدی‌های جذاب«نیل سایمون» است که بعد از «پابرهنه در پارک» توسط «مریم باقری» کارگردانی می‌شود. این کار برای اولین‌بار در ایران انجام می‌شود. اجرای این نمایش طنز در یک فضای کاملا متفاوت و با توجه به شرایط سختی که این روزها «مادر هنر»«تئاتر» را احاطه کرده است می‌تواند بسیار راه گشا باشد و اهالی هنر و علاقه‌مندانش را بر سر ذوق آورد.عوامل این نمایش عبارتند از: مجری طرح: وحید نیکخواه آزاد، تهیه‌کننده: نیاز اسماعیل پور، کارگردان: مریم باقری، بازیگران: مسیح کاظمی، محسن بهرامی، حمیدرضا بهرامی، مهدیه سلیمانی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: امید آراسته، دستیار دوم کارگردان: لاله حشمت‌پسند، تصویربردار آنلاین: رضا فرساد، صدابردار: آرش نجفیان، طراح گریم: مونا سادات‌طباطبایی، 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران