شماره امروز: ۵۴۷

| | |

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از مردم خواست که از انجام سفر و ترددهای غیرضروری در تعطیلات پیش رو خودداری کنند.

معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از مردم خواست که از انجام سفر و ترددهای غیرضروری در تعطیلات پیش رو خودداری کنند. سرهنگ عین‌الله جهانی گفت: همه سازمان‌ها و نهادها در کشور تابع و منتظر مقرراتی هستند که از سوی ستادملی مقابله با کرونا تصویب و ابلاغ می‌شود، پلیس هم همینطور است و مصوبات ستادملی مقابله با کرونا را اجرا خواهد کرد. 

او افزود: اما موضوع دیگر مسوولیت اجتماعی خود شهروندان است. مردم باید به فکر خودشان باشند و به همین دلیل هم به آنها توصیه می‌کنیم که در تعطیلات پیش رو از رفتن به سفر و تردد غیرضروری خودداری کنند، تا بتوان چرخه انتقال و اوج‌گیری دوباره کرونا در کشور را مهار کرد. معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه سفر علاوه بر اینکه موارد ابتلا به کرونا در طول مسیر و مقصد را افزایش می‌دهد، احتمال وقوع تصادفات را نیز بیشتر می‌کند، گفت: اگر خدایی نکرده فردی تصادف کند، وارد چرخه درمان و بیمارستان‌هایی می‌شود که پرسنل آن درگیر بیماری کرونا هستند و در آنجا احتمال ابتلا به کرونا هم برای مصدومان وجود خواهد داشت. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران