شماره امروز: ۵۴۷

| | |

طبق مصوبه شورای صنفی نمایش از این پس درباره اکران آنلاین فیلم‌ها در این شورا تصمیم‌گیری می‌شود. مرتضی شایسته - دبیر شورای صنفی نمایش - درباره جلسه 29 تیرماه این شورا به ایسنا گفت:

طبق مصوبه شورای صنفی نمایش از این پس درباره اکران آنلاین فیلم‌ها در این شورا تصمیم‌گیری می‌شود. مرتضی شایسته - دبیر شورای صنفی نمایش - درباره جلسه 29 تیرماه این شورا به ایسنا گفت: مصوب شد که از این پس سازندگان فیلم‌هایی که پروانه ساخت و نمایش سینمایی دارند، برای اکران آنلاین باید درخواست خود را به شورای صنفی ارایه کنند تا در آنجا موضوع طرح و بررسی شود.

او افزود: همچنین مقرر شد مبلغ 60 میلیون تومان برای تبلیغات فیلم‌هایی که در دوران کرونا اکران می‌شوند اختصاص داده شود.  به گفته وی این هفته فیلم جدیدی اکران نخواهد شد چرا که فیلم «آنجا همان ساعت» سیروس الوند بنا به درخواست این کارگردان به یکسری تغییرات و اقدامات فنی نیاز دارد که باید برای اکران تکمیل شود. شایسته در پایان در پاسخ به اینکه آیا جلسه‌های شورای صنفی نمایش همچنان در سازمان سینمایی برگزار می‌شود یا به خانه سینما منتقل شده؟ گفت که فعلا در سازمان سینمایی است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران