شماره امروز: ۵۴۷

| | |

کتاب «از صفر تا تحلیل بنیادی» برای کسانی که می‌خواهند وارد بورس شوند کتاب مفیدی است؛ به‌ویژه برای کسانی که قبل از هر اقدامی،

کتاب «از صفر تا تحلیل بنیادی» برای کسانی که می‌خواهند وارد بورس شوند کتاب مفیدی است؛ به‌ویژه برای کسانی که قبل از هر اقدامی، درباره آن مساله مطالعه می‌کنند و آموزش می‌بینند. مزیت این کتاب در این نکته است که دقیقا به تازه‌واردها با ذکر کوچک‌ترین جزییات یاد می‌دهد برای تحلیل بنیادی از کجا شروع کنند و به دنبال چه چیزهایی بگردند و کدام اقلام را چگونه بررسی کنند. 

کتاب طوری نوشته شده است که حتی یک سرمایه‌گذار فاقد تحصیلات عالی در رشته مالی نیز می‌تواند با داشتن میزانی از اطلاعات و با اجرای دستورات گام به گام و کاملا روشن تحلیل بنیادی را در عمل بیاموزد. وجه تمایز دیگر کتاب تحلیل بنیادی معرفی شده با سایر کتاب‌های معدود فارسی در مورد این موضوع، انجام تحلیل بنیادی بر اساس بازار سرمایه ایران و آماده به کار کردن فارغ‌التحصیلان و علاقه‌مندان است. هر خواننده منصفی پس از خواندن این کتاب اعتراف خواهد کرد که میزان خلاقیت و حوصله نویسنده در ذکر جزییات کاربردی آموزش تحلیل بنیادی واقعا شگفت‌انگیز است. نویسنده این کتاب دویست صفحه‌ای رویا درخشانی است. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران