شماره امروز: ۵۴۷

| | |

دو مستند «حافظ و گوته» از فرشاد فرشته‌حکمت و «ورس» ساخته «جواد وطنی» در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم باستان‌شناسی و میراث فرهنگی امریکا (تک) پذیرفته شدند.

دو مستند «حافظ و گوته» از فرشاد فرشته‌حکمت و «ورس» ساخته «جواد وطنی» در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم باستان‌شناسی و میراث فرهنگی امریکا (تک) پذیرفته شدند. هفدهمین جشنواره فیلم باستان‌شناسی و میراث فرهنگی امریکا به دلیل شیوع بیماری کرونا، از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ اردیبهشت‌ماه، به شکل مجازی برگزار می‌شود و داوری، فروش بلیت و نمایش فیلم‌ها به‌صورت آنلاین خواهد بود. 

بهمن نورایی مدیر بازرگانی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، یکی از داوران این دوره جشنواره «تک» امریکاست و ۲۶ فیلم مستند از کشورهای مختلف جهان در بخش رقابتی این رویداد موضوعی حضور دارند و به رقابت با هم می‌پردازند. به دلیل تحریم ایران، این جشنواره با کد حذف بهای بلیت، شرایط ویژه‌ای را برای فیلمسازان ایرانی فراهم آورده تا بتوانند آثار جشنواره را رایگان تماشا کنند. مستند «ورس» روز ۲۶ اردیبهشت ساعت ۷ شب و فیلم «حافظ و گوته» هم روز ۲۷ اردیبهشت ساعت ۲ بعدازظهر در وب‌سایت این جشنواره به صورت آنلاین نمایش داده خواهد شد. 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران