شماره امروز: ۵۴۷

| | |

گروه موسیقی کردی «ژوانا» به سرپرستی و خوانندگی سعدالله نصیری در قالب برنامه «نوروزخانه» در سالن همایش‌‌های برج میلاد به اجرای کنسرت آنلاین پرداختند.

گروه موسیقی کردی «ژوانا» به سرپرستی و خوانندگی سعدالله نصیری در قالب برنامه «نوروزخانه» در سالن همایش‌‌های برج میلاد به اجرای کنسرت آنلاین پرداختند.سعدالله نصیری که علاوه بر خوانندگی دیوان نیز می‌نواخت، در این کنسرت با همراهی نوازندگان دف، عمد، تنبور، شمشال، تنبک و کمانچه قطعات متعددی اجرا کرد و کمتر با مخاطبان به صحبت پرداخت.

یکی از اتفاقات تحسین‌برانگیز در کنسرت گروه موسیقی کردی ژوانا هنرنمایی و تکنوازی نوازنده جوان ساز نرمه‌نای در برخی قطعات بود. در این کنسرت سعدالله نصیری و اعضای گروهش قطعات شاد و ملایمی اجرا کردند. سعدالله نصیری در بخش دوم و در دقایق پایانی کنسرت به زبان کردی با همزبانان خود خوش و بش کرد، سپس ادامه داد: به امید آن روز که همه در صفا و سرخوشی و شادی به سر ببرند و سلامت باشند.

او پیش از اجرای قطعه پایانی کنسرت به معرفی اعضای گروهش از پرداخت و از آنها بابت حضورشان تشکر کرد. او سپس گفت: شاهد این هستم که عوامل پشت صحنه چندین شب است برای برگزاری و ضبط و پخش کنسرت‌ها تلاش می‌کنند و بابت زحماتشان از آنها ممنونم و تشکر می‌کنم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران