شماره امروز: ۵۴۷

| | |

در حالی که مراسم معرفی و اهدای جوایز برندگان تمشک طلایی ۲۰۲۰ به دلیل ویروس کرونا شنبه شب برگزار نشد، اکنون اسامی برندگان این جایزه اعلام شد.

جایزه تمشک طلایی  برای بدترین‌های سال

در حالی که مراسم معرفی و اهدای جوایز برندگان تمشک طلایی ۲۰۲۰ به دلیل ویروس کرونا شنبه شب برگزار نشد، اکنون اسامی برندگان این جایزه اعلام شد. ددلاین درباره این خبر نوشت: به جای اعلام اسامی در برنامه‌ای که قرار بود به صورت مستقیم پخش شود، شب پیش چهلمین دوره تمشک طلایی در یک کنفرانس مطبوعاتی برندگانش را معرفی کرد. همانطور که انتظار می‌رفت فیلم موزیکال «گربه‌ها» جوایز این دوره را جارو کرد و جوایز بدترین فیلم، بدترین بازیگر مکمل مرد و زن برای جیمز کوردن و ریبل ویلسون، بدترین گروه بازیگران، بدترین فیلمنامه و بدترین کارگردان را برای تام هوپر به این فیلم تعلق گرفت. «رمبو: آخرین خون» هم دو جایزه برد که شامل بدترین بازسازی یا فیلم ادامه و بی‌توجهی بی‌پروا به زندگی انسان‌ها و اموال عمومی بود. جان تراولتا هم بی‌نصیب نماند و جایزه بدترین بازیگر مرد سال دو فیلم «رنگ تجاری» و «متعصب» را دریافت کرد. هیلاری داف نیز جایزه بدترین بازیگر زن را برای «تسخیر شارون تیت» برد. ادی مورفی هم که همیشه از چهره‌های منتخب تمشک طلایی است جایزه را در بخش بدترین نجات‌دهنده برای «دولمایت اسم من است» دریافت کرد.

تست کرونای ادریس البا مثبت شد

ادریس البا بازیگر مشهور بریتانیایی اعلام کرد مبتلا به ویروس کرونا شده است. انترتینمنت ویکلی، ادریس البا بازیگر ۴۷ ساله بریتانیایی در ویدیویی که در توییتر منتشر کرد اعلام کرد تست ویروس کرونای او مثبت بوده است. این بازیگر گفت که تا اینجا هیچ علائمی نداشته اما بعد از اینکه متوجه شده با کسی ارتباط داشته که مبتلا به کووید -۱۹ بوده تست داده و حالا جواب تست او مثبت شده است. او که در ویدیو کنار همسر خود قرار داشت، عنوان کرد: جمعه گذشته متوجه شدم که تست آن فرد مثبت بوده، به سرعت خودم را قرنطینه کردم و تست دادم و امروز نتیجه را گرفتم. البا اعلام کرد که حالش خوب است و با همسرش سابرینا که هنوز تست نداده در خانه مانده است. ستاره سریال «لوتر» از هوادارانش خواست بسیار محتاط باشند و از خودشان و دیگران در مقابله با این بیماری واگیردار دستگاه تنفسی مراقبت کنند. وی در ادامه بیان کرد: ماجرا جدی است. حالا وقت این است که واقعادرباره فاصله اجتماعی فکر کنید و دست‌های‌تان را بشویید. فراتر از آن، افرادی هستند که علائمی ندارند و می‌توانند به راحتی این بیماری را پخش کنند. بنابراین الان واقعاً وقت آگاه بودن نسبت به شستن دست‌ها و حفظ کردن فاصله‌هاست. اگر حس می‌کنید مریض هستید و حس می‌کنید باید تست شوید یا در معرض ویروس قرار گرفته‌اید، کاری درباره‌اش انجام بدهید. واقعاً مهم است. ما در حال حاضر در دنیایی گسسته زندگی می‌کنیم و همه‌مان این مساله را حس می‌کنیم. اما حالا زمان وحدت و فکر کردن به دیگران است». اخیرا تام هنکس و ریتا ویلسون تبدیل به نخستین بازیگرانی شدند که اعلام کردند تست کرونای‌شان مثبت اعلام شده است. اوایل امروز هم اولگا کوریلنکو بازیگر فیلم «جیمز باند ذره‌ای آرامش» اعلام کرد به این ویروس مبتلا شده و در قرنطینه خانگی به سر می‌برد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران