شماره امروز: ۵۴۷

| | |

روزنامه عربستانی مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در ماه آگوست و به صورت تک بازی برگزار کند.

روزنامه عربستانی مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد ادامه مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در ماه آگوست و به صورت تک بازی برگزار کند.  به گزارش الریاضیه، شیوع ویروس کرونا در آسیا باعث شد تا همه رقابت‌های فوتبالی تعطیل شود. مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تا هفته دوم برگزار شد و بازی‌ها از هفته سوم به تاخیر افتادند. روزنامه الریاضیه عربستان به نقل از منابع رسمی در کنفدراسیون فوتبال آسیا مدعی شد که AFC به دنبال آن است که ادامه مرحله گروهی در ماه آگوست و به صورت تک بازی در یک کشور برگزار شود. اما خبر دیگر از دنیای فوتبال اینکه هیات‌مدیره‌پرسپولیس مصوب کرد که این باشگاه از سرمربی سابق کروات خود به خاطر فسخ

یک طرفه قرارداد به فیفا شکایت کند. در آخرین جلسه هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس که منجر به برکناری مدیر روابط‌ عمومی باشگاه شد، اعضای هیات‌مدیره بر سر موضوع محکومیت در پرونده برانکو بحث و تبادل نظر کردند. در این جلسه اعضا از محمد حسن انصاری‌فرد پرسیدند که چرا باشگاه تا به حال از برانکو به خاطر فسخ یک طرفه قرارداد شکایت نکرده است؟ در همین حال اعضا در نهایت مصوب کردند که باشگاه پرسپولیس سریعا لایحه‌ای تنظیم و به کمیته تعیین وضعیت بازیکنان ارسال و رسما از برانکو ایوانکوویچ به خاطر فسخ یک‌طرفه قراردادش شکایت کند. برانکو ایوانکوویچ پس از چهار سال حضور در پرسپولیس، با وجود اینکه یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد داشت به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش از پرسپولیس جدا شد و در ادامه با شکایت به فیفا پرسپولیس را محکوم به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو کرد. خبر دیگر اینکه ستاره ایرانی زنیت با هت‌تریک برابر اورال در تیم منتخب هفته لیگ روسیه قرار گرفت. به گزارش اکسپرس، در ادامه دیدارهای هفته بیست و دوم لیگ روسیه زنیت مدافع عنوان قهرمانی به دیدار اورال تیم دهم جدول رده‌بندی رفت و با نتیجه پرگل ۷ بر یک توانست به برتری برسد و یک گام دیگر به قهرمانی زودهنگام نزدیک‌تر شود. سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال ایران هت‌تریک کرد. آزمون با هت‌تریک در این دیدار توانست شمار گل‌هایش را در لیگ روسیه به عدد ۵۲ برساند. این عملکرد خوب بازیکن ایرانی باعث شد تا او با شایستگی در تیم منتخب هفته لیگ روسیه قرار گیرد. در واقع او در کنار زوجش آرتم زیوبا که روی هم پنج گل برابر اورال به ثمر رساندند به عنوان دو مهاجم برتر این هفته انتخاب شدند. مهاجم ایرانی همچنین بعد از پایان این دیدار به عنوان بهترین بازیکن زمین شناخته شد. آزمون که فصل قبل در رده دوم جدول گلزنان لیگ روسیه قرار گرفت همچنین با هت‌تریک در بازی برابر اورال ۱۰ گله شد و در رده دوم جدول گلزنان لیگ روسیه قرار گرفت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران