شماره امروز: ۵۴۷

| | |

در رقابت تنگاتنگ «سونیک» با فیلم تازه‌اکران شده «آوای وحش» با بازی هریسون فورد، این «سونیک» بود که در روز آخر توانست جایگاه نخستش را حفظ کند. به گزارش ورایتی،

زور «آوای وحش» به «سونیک خارپشت» نرسید

در رقابت تنگاتنگ «سونیک» با فیلم تازه‌اکران شده «آوای وحش» با بازی هریسون فورد، این «سونیک» بود که در روز آخر توانست جایگاه نخستش را حفظ کند. به گزارش ورایتی، پس از نبردی تنگاتنگ در باکس‌آفیس امریکا، «سونیک خارپشت» توانست مانع صدرنشینی «آوای وحش» اقتباس جدید از کتاب مشهور جک لندن شود. با اکران «آوای وحش» از تعطیلات آخرهفته، این دو فیلم نبرد جانانه‌ای را برای کسب جایگاه نخست پشت سر گذاشتند. در حالی که انتظار می‌رفت «سونیک» بتواند جایگاه هفته پیش خود را حفظ کند، فیلم هریسون فورد تا جمعه فیلمی بود که راس جدول فروش را در اختیار گرفت؛ اما در نهایت این «سونیک» بود که تا پایان یکشنبه یعنی پایان تعطیلات آخر هفته، با فروش ۲۶.۳ میلیون دلار توانست «آوای وحش» را با فروش ۲۵ میلیون دلار در رده دوم قرار دهد. انیمیشن «سونیک» در نهایت شگفتی هفته پیش در تعطیلات آخر هفته ۷۰ میلیون دلار فروش کرد و اکنون در دومین هفته اکرانش فروشش را از ۱۰۰ میلیون دلار هم عبور داد. این فیلم در مجموع در سراسر جهان در این مدت ۲۰۰ میلیون دلار فروخته است. در عین حال «آوای وحش» که با رقم بزرگ ۱۲۵ میلیون دلار ساخته شده و محصول دیزنی و قرن بیستم است، در ۴۰ بازار خارجی ۱۵.۴ میلیون دلار فروخت و فروشش در سطح جهانی را به ۴۰.۲ میلیون دلار رساند.

چینی‌ها پسر یک ثروتمند را آنلاین تماشا می‌کنند

فیلم «پسر یک ثروتمند» که در روسیه به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ این کشور بدل شده، از طریق یک سرویس استریم مشهور چینی، در این کشور به صورت آنلاین ارایه می‌شود. به گزارش اسکرین دیلی، غول استریم چینی یعنی سرویس «آی کیو‌ای وی» (iQiyi) پرفروش‌ترین فیلم روسی را به‌صورت آنلاین در چین توزیع می‌کند. «پسر یک ثروتمند» که برای نخستین‌بار در برلین در بازار فروش ظاهر شده در حال حاضر در روسیه به یک پدیده بدل شده است. این فیلم به کارگردانی کلیم شیپنکو در روسیه با عنوان «خولوپ» به معنی «سرف» اکران شده و نام خود را به عنوان پرفروش‌ترین فیلم روسی همه تاریخ در باکس آفیس این کشور ثبت کرده است. این فیلم که ۲۶ دسامبر ۲۰۱۹ یعنی آخرین روزهای سال پیش راهی پرده‌ها شد تاکنون ۴۸ میلیون دلار فروش کرده است. این فیلم در آلمان، صربستان و بالتیک نیز ۱.۷ میلیون دلار فروخته است. «پسر یک ثروتمند» داستان یک پسر پولدار است که یک زندگی ممتاز دارد. او در تلاش است تا رفتارش را اصلاح کند و باور می‌کند در قرن نوزدهم به عنوان یک رعیت وابسته به زمین (سرف) زندگی می‌کند. «سنترال پارتنرشیپ» اکنون به‌دنبال فروش حق بازسازی این فیلم و معتقد است: هر فرهنگی چنین شخصیت‌هایی دارد. آنها بسیار قابل تشخیص هستند و می‌توانند به‌راحتی در هر مکان جغرافیایی دیده شوند. این کمپانی حقوق فیلم را در بازار فیلم اروپا ارایه می‌کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران