شماره امروز: ۵۴۷

| | |

امریکا فررا بازیگر لاتی‌تبار سینمای امریکا در واکنش به اظهارنظر اخیر ترامپ علیه آکادمی اسکار و جوایز فیلم کره‌ای «انگل» گفت:

واکنش سینمایی‌ها به اظهارات ترامپ علیه اسکار

امریکا فررا بازیگر لاتی‌تبار سینمای امریکا در واکنش به اظهارنظر اخیر ترامپ علیه آکادمی اسکار و جوایز فیلم کره‌ای «انگل» گفت: توقع نظر دیگری غیر از این نمی‌شد از او داشت! به گزارش ورایتی، امریکا فررا بازیگر و تهیه‌کننده امریکایی که نزدیک به دو دهه است به عنوان بازیگری لاتین‌تبار فعالیت دارد، گفت به تازگی دارد احساس می‌کند دیگر تهیه‌کنندگان نیز استعدادهای لاتین را کشف کرده‌اند و داستان‌های آنها را با تحسین و تمجید می‌سازند. فررا که بازیگر مهمان و کارگردان سریال جدید نتفلیکس با عنوان «نجیب» با تمرکز بر داستانی لاتین است، درباره اظهارات جنجالی ترامپ در تظاهرات کلرادو در روز پنجشنبه که اهدای اسکار به فیلمی از کره جنوبی را زیر سوال برده بود، گفت: برای من اصلاً تعجب‌آور نبود. هیچ چیز نمی‌توانم به جز این بگویم که تو (ترامپ) هیچ جای تعجبی برای من نگذاشته‌ای! ماروین لموس از سازندگان سریال و چارلز دی کینگ تهیه‌کننده آن، البته کمی بیشتر صحبت کردند و لموس گفت: فکر می‌کنم ترامپ اصلاً فیلم خوب را نمی‌شناسد حتی اگر با آن صورت کوفتی‌اش با آن روبه رو شود. او افزود: «انگل» بهترین فیلمی بود که من پس از مدت‌ها دیدم. کینگ نیز گفت: بهترین فیلم باید بهترین فیلم باشد، بهترین فیلمی که در سال ساخته شده که نشان‌دهنده بهترین اثر سینما در آن دوره باشد و من به عنوان یک عضو آکادمی می‌توانم بگویم چقدر از انتخاب این فیلم و اهدای ۴ جایزه به آن خوشحال و هیجان‌زده شدم. فکر می‌کنم اظهارات ترامپ نشان‌دهنده یک ذهنیت کهنه و قدیمی است.

جانی دپ از نقش جدیدش گفت

جانی دپ با حضور در جشنواره فیلم برلین همراه دیگر بازیگران فیلم «میناماتا» در کنفرانس مطبوعاتی فیلم شرکت کرد. به گزارش ورایتی، جانی دپ جمعه ۲۱ فوریه وارد برلین شد تا برای حمایت و معرفی فیلم جدیدش «میناماتا» در کنفرانس مطبوعاتی فیلم شرکت کند. وی در این فیلم در نقش دبلیو اوژن اسمیت عکاس مشهور جنگی بازی کرده است. این فیلم بر مبنای رویدادهای واقعی ساخته شده و داستان آن با تمرکز بر اسمیت ساخته شده است که در برابر شرکت قدرتمندی می‌ایستد که مسوول مسموم کردن مردم شهر میناماتا در ژاپن با جیوه در سال ۱۹۷۱ است. دیگر بازیگران این فیلم نیز در برلین حضور یافتند. می‌نامی از جمله این بازیگران است که در فیلم در نقش آیلین زن جوان ژاپنی بازی کرده که اسمیت را متقاعد می‌کند به این تلاش دست بزند. بیل نیگی نیز در نقش باب هیس بازی کرده که سردبیر مجله «لایف» و کارفرمای اسمیت است. هیویوکی سانادا که در نقش یک فعال محلی بازی کرده، بنویی دلوم فیلمبردار و اندرو لویتاس کارگردان فیلم نیز در این رویداد حضور داشتند. در کنفرانس مطبوعاتی فیلم جانی دپ گفت که کشش عجیبی به اسمیت و عکاسی او داشت و وقتی کمی درباره زندگی وی و تجربیاتش مطالعه کرد و دریافت او چه چیزهایی را قربانی کرد تا بتواند آن لحظات را در عکس‌هایش جاودان کند، این کشش خیلی بیشتر هم شد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران