شماره امروز: ۵۴۷

| | |

مسعود کیمیایی که برای تماشای تئاتر «سه‌شنبه‌های لعنتی» در تئاتر شهر حضور داشت، گفت: درود به تئاتر که همین طور مقتدرانه ساکت ننشسته و به راه خود ادامه می‌دهد.

مسعود کیمیایی که برای تماشای تئاتر «سه‌شنبه‌های لعنتی» در تئاتر شهر حضور داشت، گفت: درود به تئاتر که همین طور مقتدرانه ساکت ننشسته و به راه خود ادامه می‌دهد. این تئاتر سکوت نمی‌کند و مهم‌تر از همه خود فریاد می‌زند پس من بار دیگر به همه شما عزیزانی که در تئاتر حضور دارید درود می‌فرستم. محمدمهدی خاتمی نویسنده و کارگردان نمایش «سه‌شنبه‌های لعنتی» شامگاه 27 بهمن ماه پس از پایان اجرای اول این اثر نمایشی با قدردانی از حضور مسعود کیمیایی و نسرین مقانلو در این اجرا گفت: من با فیلم‌های استاد مسعود کیمیایی زندگی کردم و باید بگویم که هم سن «قیصر» استاد هستم. من هیچ‌وقت فکر نمی‌کردم زمانی برسد در اجرای نمایشی که من کارگردان آن هستم مرد بزرگ سینمای ایران عالیجناب مسعود کیمیایی مهمان ویژه آن باشد. به هر صورت لازم می‌دانم هم از ایشان و هم از خانم مقانلو به جهت حضورشان قدردانی کنم.

مسعود کیمیایی کارگردان پیشکسوت سینمای ایران هم با حضور در صحنه و امضای تابلوی یادبود نمایش خطاب به تماشاگران بیان کرد: مدتی است که پا درد دارم اما چون از این نمایش زیاد شنیده بودم تلاش کردم با همه ترافیک تهران و دشواری‌های رفت و آمد به تئاتر شهر بیایم و حالا می‌بینم که ارزش داشت در کار حضور داشته باشم و از تماشای آن لذت ببرم. پس درود به تئاتر که همین طور مقتدرانه ساکت ننشسته و به راه خود ادامه می‌دهد. این تئاتر سکوت نمی‌کند و مهم‌تر از همه خود فریاد می‌زند پس من بار دیگر به همه شما عزیزانی که در تئاتر حضور دارید درود می‌فرستم.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران