شماره امروز: ۵۴۷

| | |

در حالی که امشب مراسم اسکار برگزار می‌شود، جایزه «تمشک طلایی» که به بدترین‌های صنعت سینما می‌پردازد، نامزدهای چهلمین دوره خود را معرفی کرد. هالیوود ریپورتر نوشت:

«جوکر» نامزد «تمشک طلایی»

در حالی که امشب مراسم اسکار برگزار می‌شود، جایزه «تمشک طلایی» که به بدترین‌های صنعت سینما می‌پردازد، نامزدهای چهلمین دوره خود را معرفی کرد. هالیوود ریپورتر نوشت: در این میان بدترین فیلم‌ها «گربه‌ها»، «مراسم ترحیم خانواده مادئا» و «رمبو: آخرین خون» بوده‌اند که هر یک در ۸ رشته نامزد دریافت جایزه شده‌اند. این جوایز امسال یک بخش جدید به نام «بی‌توجهی بی‌پروا به زندگی انسان‌ها و اموال عمومی» نیز دارد که «جوکر» نیز در میان نامزدهای آن جایزه گرفته است. نامزدهای دریافت جوایز امسال عبارتند از: بدترین فیلم: «گربه‌ها»، «دیوانه»، «شارون تیت فراموش‌ناشدنی»، «مراسم ترحیم خانواده مادئا»، «رمبو: آخرین خون»، بدترین بازیگر مرد نقش اصلی: جیمز فرانکو برای «زیروویل»، دیوید هاربور برای «پسر جهنمی»، متیو مک‌کانهی برای «آرامش»، سیلوستر استالونه برای «رمبو: آخرین خون»، جان تراولتا برای «دیوانه» و «رنگ تجاری»، بدترین بازیگر زن نقش اصلی: هیلاری داف برای «شارون تیت فراموش‌نشدنی»، آن هاتاوی برای «کلاهبرداری» و «آرامش»، فرانچسکا هی‌وارد برای «گربه‌ها»، تیلر پری برای «مراسم ترحیم خانواده مادئا»، ربل ویلسون برای «کلاهبرداری»، بدترین کارگردان: فرد درست برای «دیوانه»، جیمز فرانکو برای «زیروویل»، آدریان گرنبرگ برای «رمبو: آخرین خون»، تام هوپر برای «گربه‌ها»، نیل مارشال برای «پسر جهنمی»، بدترین فیلمنامه: «گربه‌ها»، «شارون تیت فراموش‌ناشدنی»، «پسر جهنمی»، «مراسم ترحیم خانواده مادئا»، «رمبو: آخرین خون»، همچنین در بخش جدید که به نام «بی‌توجهی بی‌پروا به زندگی انسان‌ها و اموال عمومی» امسال به جایزه تمشک طلایی اضافه شده است، فیلم‌های«شارون تیت فراموش‌ناشدنی»، «روی بتن کشیده شده»، «پسر جهنمی»، «جوکر»، «رمبو: آخرین خون» کاندیدا شدند.

کارگردان «جنگ ستارگان» فیلم علمی- تخیلی می‌سازد

گرِت ادواردز کارگردان «جنگ ستارگان: یک سرکش» روی صندلی کارگردانی یک فیلم علمی- تخیلی می‌نشیند. ورایتی نوشت: گرت ادواردز کارگردان «یک سرکش: داستانی از جنگ ستارگان» برای ساخت یک پروژه بی‌نام علمی- تخیلی از سوی کمپانی «نیو ریجنسی» انتخاب شد. این پروژه که ایده آن از سوی ادواردز مطرح شده یک داستان علمی- تخیلی است که در آینده نزدیک می‌گذرد. منابع گفته‌اند انتخاب بازیگران در دست انجام است و امید می‌رود فیلمبرداری این فیلم از تابستان شروع شود. نخستین تجربه کارگردانی ادواردز با تریلر «هیولاها» انجام شد که در آن او هم به عنوان کارگردان و هم نویسنده و فیلمبردار و طراح تولید کار کرد. این فیلم نزد منتقدان جایگاه خوبی به دست آورد و او به زودی برای کارگردانی «گودزیلا» در سال ۲۰۱۴ انتخاب شد. این بازسازی از فیلم «گودزیلا» با فروش ۵۲۴ میلیون دلاری در سراسر جهان روبه رو شد و پس از آن «گودزیلا: شاه هیولاها» سال پیش راهی سینماها شد. «گودزیلا در برابر کونگ» نیز قرار است در پایان ۲۰۲۰ دیده شود. در حالی که ادواردز از ساخت دنباله‌های گودزیلا آزاد شد، برای لوکاس فیلم یکی از فیلم‌های «جنگ ستارگان» یعنی «یک سرکش» را ساخت که یک میلیارد دلار فروش کرد که بیش از ۵۰۰ میلیون دلار آن در امریکا بود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران