شماره امروز: ۵۴۷

| | |

«مارک همیل» بازیگر سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» در توئیتی به زبان فارسی پاسخ اظهارات مداخله‌جویانه ترامپ را داد.

کنایه فارسی بازیگر هالیوودی به ترامپ

«مارک همیل» بازیگر سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» در توئیتی به زبان فارسی پاسخ اظهارات مداخله‌جویانه ترامپ را داد. دونالد ترامپ رییس‌جمهور امریکا در صفحه توییترش اظهاراتی مداخله‌جویانه را درباره تجمعات شب گذشته جمعی از دانشجویان که برای یادبود جان باختن تعدادی از هم‌وطنانمان در حادثه مورد هدف قرار گرفتن غیرعمد هواپیمای مسافربری اوکراینی برگزار شده بود، مطرح کرده و به زبان فارسی نوشت که ایران باید به گروه‌های حقوق بشر اجازه بدهد حقیقت کنونی اعتراضات در جریان مردم ایران را نظارت کرده و گزارش بدهند. «مارک همیل» بازیگر و صداپیشه امریکایی نیز در واکنش به این توییت به کنایه نوشت: لطفا از این واقعیت غافل شوید که من (ترامپ) یک ممنوعیت مسافرت برای شما ایجاد کردم و تهدید کرده‌ام که سایت‌های فرهنگی شما را بمباران می‌کنم.

 اظهارنظرهای خصمانه رییس‌جمهور امریکا درباره ایران در چند روز اخیر با واکنش‌هایی از سینماگران هالیوودی همراه شده است. پیش از این هنرمندان زیادی نسبت به سیاست‌های جنگ‌طلبانه دونالد ترامپ انتقاد کرده و افرادی مثل مایکل مور رئیس‌جمهوری امریکا را دیوانه خطاب کرده بود. توییت مارک همیل نیز بازتاب زیادی در جامعه هنری آمریکا داشته است.

مجریان گلدن گلوب سال بعد تعیین شدند

«تینا فی» و «ایمی پولر» به عنوان میزبان گلدن گلوب ۲۰۲۱ انتخاب شدند. به گزارش ورایتی، ایمی پولر دیروز در تور انجمن منتقدان تلویزیونی اعلام کرد به اتفاق تینا فی میزبان دور بعدی مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب خواهد بود. شبکه ان‌بی‌سی نیز اعلام کرد ۲ تن از دوست‌داشتنی‌ترین افراد روی کره زمین برای میزبانی مراسم گلدن گلوب سال آینده انتخاب شده‌اند. این ۲ کمدین که پیشتر در برنامه «ساتردی نایت لایو» با هم ظاهر می‌شدند در فیلم‌های چون «دختران مین» و «خواهران» نیز با هم همراه بودند. ایمی پولر و تینا فی پیش‌تر میزبانی سه دوره از مراسم گلدن گلوب را از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ برعهده داشتند و سال ۲۰۱۵ ادعا کردند آن دوره آخرین باری خواهد بود که میزبان این مراسم می‌شوند. این در حالی است که به تازگی میزبانان مراسم اهدای جوایز مختلف از برگزاری مراسم بدون حضور مجری استقبال کرده‌اند. هفته پیش ریکی جرویز برای پنجمین بار به عنوان میزبان به گلدن گلوب بازگشت و اعلام کرد این آخرین باری خواهد بود که میزبان این مراسم می‌شود. البته حضور وی با انتقادهایی هم روبه رو شد. این برنامه با میانگین نمره ۴.۷ در میان طیف سنی ۴۹-۱۸ روبه رو و در مجموع ۱۸.۳ میلیون نفر تماشاگر داشت. شبکه ABC هفته پیش اعلام کرده بود اسکار برای دومین سال پیاپی بدون مجری روی آنتن می‌رود. این شبکه هنوز تصمیمی برای میزبانی جوایز امی ۲۰۲۰ نگرفته است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران