شماره امروز: ۵۴۷

| | |

کارگردان «مد مکس» تایید کرد که قسمت بعدی این فیلم ساخته می‌شود و وی اکنون در حال پیش بردن مراحل آماده‌سازی این فیلم است. به گزارش ددلاین،

دنباله «مد مکس: جاده خشم» ساخته می‌شود

کارگردان «مد مکس» تایید کرد که قسمت بعدی این فیلم ساخته می‌شود و وی اکنون در حال پیش بردن مراحل آماده‌سازی این فیلم است. به گزارش ددلاین، فیلم محصول سال ۲۰۱۵ «مد مکس: جاده خشم» یکی از بهترین و دیوانه‌وارترین فیلم‌های اکشن تاریخ است و بنابراین قابل درک است که طرفداران مشتاق شنیدن هر گونه خبر در مورد احتمال ساخت دنباله‌ای برای آن باشند. خوشبختانه برای آن‌ دسته از افرادی که خواستار ساخته شدن دنباله‌ای برای این شاهکار بودند، کارگردان «مد مکس» جورج میلر در مصاحبه‌ای که دیروز انجام داد تایید کرد که این فیلم قسمت دومی هم خواهد داشت. میلر گفت: کار من با داستان مد مکس تمام نشده و به نظرم باید بتوانم چند پروژه را هم‌زمان جلو ببرم اما به هر حال یک مد مکس دیگر در راه خواهد بود. در حال حاضر داریم مراحل آماده‌سازی آن پروژه را هم انجام می‌دهیم. او اضافه کرد: به نظرم انجام دادن چند پروژه هم‌زمان خیلی جالب است. این را با فیلمسازان دیگر هم مطرح کرده‌ام و فکر می‌کنم اتفاقی که برای خودم می‌افتد این است که وقتی روی یک چیز کار می‌کنم و حواسم پرت می‌شود و روی آن یک چیز تمرکز می‌کنم، تمرکز کردن روی چیزی دیگر برای مدتی کوتاه مانند یک دوران تعطیلات می‌ماند. باعث می‌شود به بی‌طرف بودن دست پیدا کنم و هر بار نگاهی جدید به پروژه داشته باشم.

«سوگلی» برنده جایزه اصلی فیلم اروپا

سی و دومین دوره جوایز فیلم اروپا جایزه اصلی خود را به «سوگلی» ساخته یورگوس لانتیموس داد. به گزارش خبرگزاری ورایتی، «سوگلی» ساخته یورگوس لانتیموس برنده جایزه بهترین فیلم، بهترین کمدی و بهترین بازیگر زن برای اولیویا کولمن از جوایز فیلم اروپا ۲۰۱۹ شد. اولیویا کولمن پیشتر جایزه اسکار را برای تصویر ملکه «آن» در همین فیلم به دست آورده بود. «سوگلی» بیشترین نامزدی را در نامزدهای این دوره جوایز اروپا کسب کرده بود و در کنار «درد و افتخار» پدرو المادوار، «خائن» مارکو بلوچیو و «یک افسر و یک جاسوس» رومن پولانسکی از بزرگ‌ترین امیدداران این دوره جوایز بود. تراژی‌کمدی «سوگلی» چهار جایزه دیگر هم برد که شامل فیلمبرداری، تدوین، طراحی لباس و طراحی چهره بود. «درد و افتخار» موفق شد تا جایزه بهترین بازیگر مرد را برای بازی آنتونیو باندراس دریافت کند. این بازیگر در جشنواره کن امسال نیز برای همین فیلم به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شده بود. درام پلیسی خشونت بار «بینوایان» ساخته لادج لی که در جشنواره کن موفق شد تا جایزه ویژه داوری را دریافت کند و اکنون به عنوان نماینده فرانسه در رقابت اسکار حضور دارد، جایزه بخش دیسکاوری اروپا را دریافت کرد. در عین حال «پرتره بانو در آتش» ساخته سلین سیاما جایزه فیلمنامه اروپا را از آن خود کرد. این فیلم همین جایزه را از جشنواره کن هم گرفته بود. «جنگ سرد» پاول پاولیکوفسکی که رمانسی سیاه و سفید در دهه ۱۹۵۰ است و سال پیش در جوایز فیلم اروپا برنده بهترین فیلم، کارگردان و فیلمنامه شد، جایزه منتخب مردم این دوره را از آن خود کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران