شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرپرست و رهبر ارکستر مجموعه «بل کانتو» با اشاره به جزییات تازه‌ترین کنسرت این گروه در تالار وحدت از استقبال خوب مخاطبان پس از گشایش مرحله بلیت فروشی این اجرا سخن گفت.

سرپرست و رهبر ارکستر مجموعه «بل کانتو» با اشاره به جزییات تازه‌ترین کنسرت این گروه در تالار وحدت از استقبال خوب مخاطبان پس از گشایش مرحله بلیت فروشی این اجرا سخن گفت. نیما پناهی‌ها درباره جزییات تازه‌ترین کنسرت این گروه توضیح داد: تازه‌ترین کنسرت ارکستر و کر بزرگ «بل کانتو» ساعت ۲۱:۳۰ روز جمعه ۲۹ آذر با عنوان «اپرای ایتالیایی» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. در این کنسرت هنرمندانی چون امین غفاری، کسری فریدی، یگانه حسینی نیا،

دانیال جورابچی، یاسمن کوزه گر، پورنگ پورشیرازی، ماه سیما فلاحی، حسام صدفی نژاد، فرشاد بیات، آناهیتا حسین زاده، بتینا هووسپیان، هادی بادوام به همراهی دیگر خوانندگان بل کانتو به اجرای آثار دیگری از غول اپرا «جوزپه وردی» می‌پردازند. این رهبر ارکستر گفت: در این سال‌ها آثار بسیاری از اُپراهای ایتالیایی توسط ارکستر بل کانتو با رهبری نیما پناهی‌ها روی صحنه اُپرا اجرا شده‌اند که در میان آنها آثار آهنگساز برجسته «جوزپه وردی» سهم بیشتری داشته است. اُپراهایی چون «نابوکو»، «لا تراویاتا»، «ارنانی»، «دون کارلو»، «ایل تروواتوره»، «مکبث»، «ریگولتو» و «آیدا» که در اجراهای قبلی بل کانتو بسیار تاثیرگذار و خاطره ساز و از سوی مردم با استقبال زیادی مواجه شدند. او ادامه داد: تازه‌ترین کنسرت «بل کانتو» در شرایطی برگزار می‌شود که تمامی بلیت‌های کنسرت ظرف مدت چند روز به فروش رسیده و این برای ما باعث افتخار و خوشحالی است که بدون هیچ گونه تبلیغاتی موفق شدیم که در مرحله بلیت فروشی به شاهد اتفاقات خوبی باشیم. به هر حال «بل کانتو» که به عنوان تنها اجرا‌کننده اُپراهای ایتالیایی در ایران مطرح و شناخته می‌شود و در سال‌های اخیر آثار درخشانی را در تالار وحدت تهران به روی صحنه برده که شاید کیفیت این آثار متضمن استقبالی باشد که در اجرای پیش روی شاهد آن هستیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران