شماره امروز: ۵۴۷

| | |

انیمیشن تحسین شده «بدنم را گم کرده‌ام» موفق به کسب جایزه بزرگ از جشنواره فیلم انیمیشن «ایز» ۲۰۱۹ شد.

جایزه بزرگ جشنواره «ایز» برای «بدنم را گم کرده‌ام»

انیمیشن تحسین شده «بدنم را گم کرده‌ام» موفق به کسب جایزه بزرگ از جشنواره فیلم انیمیشن «ایز» ۲۰۱۹ شد. به گزارش ورایتی، «بدنم را گم کرده‌ام» که ماجرای دستی است که از بدن جدا شده و در جست‌وجوی آن است که به بدنش پیوند داده شود به عنوان برنده جایزه بزرگ جشنواره فیلم انیمیشن «ایز» انتخاب شد. در این جشنواره که از ۱۸ تا ۲۰ اکتبر در لس‌آنجلس برگزار شد، جایزه تماشاگران نیز بین ۲ فیلم تقسیم شد که شامل «با تو در معرض هوا» ساخته موکوتو شینکای از ژاپن و «پرستوهای کابل» ساخته زابو برایتمن و الیا گوبی-مولِک از فرانسه، لوکزامبورگ و سوییس بود.  نت‌فلیکس امتیاز پخش جهانی «بدنم را گم کرده‌ام» به کارگردانی جرمی کلاپین را پس از نمایش فیلم در جشنواره فیلم کن امسال خرید. این فیلم فرانسوی که جایزه اصلی بخش هفته کارگردان‌های کن را برد به زبان اصلی در جشنواره «ایز» نمایش داده شد.

هیات داوران «ایز» از این انیمیشن برای استفاده ارجینال و شگفت انگیزش از انیمیشن به عنوان یک ابزار برای بیان اسرار غیرمتعارف تجلیل کردند. علاوه بر این «داستان جالب مارونا» موفق به کسب جایزه ویژه داوران شد. این فیلم اکسپرسیونیستی درباره یک سگ سیاه و سفید است که تصادف کرده وموجب شده تا به همه خانه‌ها و صاحبانی که داشته واکنش نشان دهد. آنکا دامین نویسنده و کارگردان این اثر است. در این جشنواره اکران ویژه چند انیمیشن موفق از جمله «جهان استیون: یک فیلم» و «نه ژا» انیمیشن چینی موفق در باکس آفیس انجام شد.

آدام درایور به فیلم ریدلی اسکات می‌پیوندد

آدام درایور در حال مذاکره است تا به فیلم «آخرین دوئل» ساخته ریدلی اسکات بپیوندد. به گزارش ورایتی، آدام درایور در صورت خوب پیش رفتن مذاکرات نقش مقابل مت دیمون را در فیلم «آخرین دوئل» دیزنی- فاکس برعهده می‌گیرد. این فیلم درامی تاریخی به کارگردانی ریدلی اسکات است. گفته شده بن افلک به این نقش اصلی که اکنون به درایور پیشنهاد شده است، چشم داشت و با این حال اکنون در نقشی مکمل در کنار جودی کومر بازیگر «کشتن ایو» ظاهر خواهد شد. این داستان در قرن چهاردهم فرانسه می‌گذرد و داستانی حماسی از خیانت و داوری است که بر ۲ شوالیه با بازی دیمون و درایور تمرکز دارد. چندی پیش خبرهایی مبنی بر اینکه مت دیمون و بن افلک بار دیگر پس از فیلم «ویل هانتینگ خوب» با هم همبازی می‌شوند، منتشر شد و همه فکر کردند این ۲ نقش‌های اصلی ۲ شوالیه را بازی می‌کنند. البته نه استودیو و نه بازیگران در این باره سخنی نگفتند. گفته شده تولید این فیلم در اوایل سال ۲۰۲۰ انجام می‌شود. نیکول هولوفسنر فیلمنامه را با همکاری دیمون و افلک نوشته است. این ۲ از تهیه‌کنندگان فیلم هم هستند. درایور با بازی در «داستان ازدواج» برای نت‌فلیکس با اقبال منتقدان روبه رو شده است. وی همچنین بازیگر «گزارش» برای آمازون هم بوده که هر ۲ فیلم از مدعیان اسکار محسوب می‌شوند. او از بازیگران «جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر» هم است که به زودی اکرانش شروع می‌شود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران