شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فیلم آنجلینا جولی «جوکر» را عقب راند پنج سال پس از اکران فیلم «شریر: معشوقه شیطان» یا «مالیفیسنت ۲» با بازی آنجلینا جولی، اکنون قسمت دوم این فیلم با اولین اکرانش در راس باکس آفیس امریکا قرار گرفت. به گزارش مهر به نقل از ورایتی، «شریر: معشوقه شیطان» که ادام‌های بر فیلم ماجراجویانه فانتزی سال ۲۰۱۴ با بازی آنجلینا جولی است و با اقتباس از «زیبای خفته» ساخته شده با شروع اکران خود راس باکس‌آفیس امریکا را در اختیار گرفت. هر چند این فیلم کمتر از اکران اول فیلم اصلی فروش کرد اما فروش ۳۶ میلیون دلاری در ۳ روز اول اکران آن کافی بود تا بتواند صدرنشین باکس‌آفیس امریکا شود. این فیلم که در ۲۷۹۰ سالن سینما اکران شده تقریبا نصف فیلم اصلی که ۶۹ میلیون دلار فروش کرده بود، فروخت. این فیلم موفق شد تا رقبای قدری چون «جوکر» و فیلم تازه‌وارد «سرزمین زامبی: ضربه دوم» را از میدان به در کند. این در حالی است که «جمینی من» با بازی ویل اسمیت نیز در دومین هفته اکرانش از فیلم‌های روی پرده است. در حالی که در کنار آنجلینا جولی، ال فانینگ و میشل فایفر نیز از دیگر بازیگران «شریر» هستند، این فیلم یکی از کم رونق‌ترین افتتاحیه‌های فیلم‌های دیزنی را تجربه کرد. «مالفیسنت: معشوقه شیطان» با بازی «آنجلینا جولی» در نقش اصلی که با بودجه ۱۸۵ میلیون دلاری ساخته شده است بهترین فروش خارجی خود را با ۲۲.۴ میلیون دلار در چین ثبت کرد و پس از آن روسیه با ۱۰.۷ میلیون دلار، مکزیک با ۷.۸ میلیون دلار، اندونزی با ۴.۸ میلیون دلار و ایتالیا با ۴.۷ مییون دلار دیگر بازارهای پرفروش این فیلم بودند. این فیلم در سایت راتن تومیتوز با امتیاز ۹۶ درصدی روبرو شده و دیزنی امیدوار است در هفته‌های آینده استقبال بیشتری از آن بشود. مایکل مور: وقت خرد کردن ترامپ است کارگردان سرشناس امریکایی روز شنبه رسما حمایت خود را از برنی سندرز اعلام کرد و گفت این سناتور می‌تواند ترامپ را در انتخابات خرد کند. به گزارش ددلاین، مایکل مور فیلمساز برنده اسکار در راه‌پیمایی روز جمعه در نیویورک رسما از کاندیداتوری برنی سندرز برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ امریکا حمایت کرد. در حالی که این نخستین کمپین بزرگ سندرز پس از آن بود که او اوایل ماه با یک حمله قلبی روبرو شد، مایکل مور گفت سن و سلامت عوامل مهمی برای سندرز نیستند. وی در عین حال رسانه‌ها را برای اینکه بر سن ۷۸ ساله این سناتور تاکید دارند، سرزنش کرد. او خطاب به جمعیت انبوهی که در این کمپین حضور یافته بودند بر موثر بودن سن تاکید کرد و گفت اتفاقا برنی تجربیاتی دارد که از سن او ناشی می‌شود. وی گفت: یک فرد ۷۸ ساله می‌داند حمایت از فاشیسم و برتری سفید به چه معناست. مور خطاب به حضار اظهار کرد: وقت این است که ترامپ را کنار بگذاریم. نه‌تنها لازم داریم ترامپ را در نظرسنجی‌ها خرد کنیم بلکه هدف ما باید این باشد که سیستم اقتصادی فاسدی را که ترامپ را روی کار آورد، نابود کنیم.

فیلم آنجلینا جولی «جوکر» را عقب راند

پنج سال پس از اکران فیلم «شریر: معشوقه شیطان» یا «مالیفیسنت ۲» با بازی آنجلینا جولی، اکنون قسمت دوم این فیلم با اولین اکرانش در راس باکس آفیس امریکا قرار گرفت. به گزارش مهر به نقل از ورایتی، «شریر: معشوقه شیطان» که ادام‌های بر فیلم ماجراجویانه فانتزی سال ۲۰۱۴ با بازی آنجلینا جولی است و با اقتباس از «زیبای خفته» ساخته شده با شروع اکران خود راس باکس‌آفیس امریکا را در اختیار گرفت. هر چند این فیلم کمتر از اکران اول فیلم اصلی فروش کرد اما فروش ۳۶ میلیون دلاری در ۳ روز اول اکران آن کافی بود تا بتواند صدرنشین باکس‌آفیس امریکا شود. این فیلم که در ۲۷۹۰ سالن سینما اکران شده تقریبا نصف فیلم اصلی که ۶۹ میلیون دلار فروش کرده بود، فروخت. این فیلم موفق شد تا رقبای قدری چون «جوکر» و فیلم تازه‌وارد «سرزمین زامبی: ضربه دوم» را از میدان به در کند. این در حالی است که «جمینی من» با بازی ویل اسمیت نیز در دومین هفته اکرانش از فیلم‌های روی پرده است. در حالی که در کنار آنجلینا جولی، ال فانینگ و میشل فایفر نیز از دیگر بازیگران «شریر» هستند، این فیلم یکی از کم رونق‌ترین افتتاحیه‌های فیلم‌های دیزنی را تجربه کرد.  «مالفیسنت: معشوقه شیطان» با بازی «آنجلینا جولی» در نقش اصلی که با بودجه ۱۸۵ میلیون دلاری ساخته شده است بهترین فروش خارجی خود را با ۲۲.۴ میلیون دلار در چین ثبت کرد و پس از آن روسیه با ۱۰.۷ میلیون دلار، مکزیک با ۷.۸ میلیون دلار، اندونزی با ۴.۸ میلیون دلار و ایتالیا با ۴.۷ مییون دلار دیگر بازارهای پرفروش این فیلم بودند. این فیلم در سایت راتن تومیتوز با امتیاز ۹۶ درصدی روبرو شده و دیزنی امیدوار است در هفته‌های آینده استقبال بیشتری از آن بشود.

مایکل مور: وقت خرد کردن ترامپ است

کارگردان سرشناس امریکایی روز شنبه رسما حمایت خود را از برنی سندرز اعلام کرد و گفت این سناتور می‌تواند ترامپ را در انتخابات خرد کند. به گزارش ددلاین، مایکل مور فیلمساز برنده اسکار در راه‌پیمایی روز جمعه در نیویورک رسما از کاندیداتوری برنی سندرز برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ امریکا حمایت کرد. در حالی که این نخستین کمپین بزرگ سندرز پس از آن بود که او اوایل ماه با یک حمله قلبی روبرو شد، مایکل مور گفت سن و سلامت عوامل مهمی برای سندرز نیستند. وی در عین حال رسانه‌ها را برای اینکه بر سن ۷۸ ساله این سناتور تاکید دارند، سرزنش کرد. او خطاب به جمعیت انبوهی که در این کمپین حضور یافته بودند بر موثر بودن سن تاکید کرد و گفت اتفاقا برنی تجربیاتی دارد که از سن او ناشی می‌شود. وی گفت: یک فرد ۷۸ ساله می‌داند حمایت از فاشیسم و برتری سفید به چه معناست. مور خطاب به حضار اظهار کرد: وقت این است که ترامپ را کنار بگذاریم. نه‌تنها لازم داریم ترامپ را در نظرسنجی‌ها خرد کنیم بلکه هدف ما باید این باشد که سیستم اقتصادی فاسدی را که ترامپ را روی کار آورد، نابود کنیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران