شماره امروز: ۵۴۷

| | |

برد پر‌گل ایران مقابل کامبوج که از سری مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و اولین بازی رسمی ایران زیرنظر سرمربی جدید بلژیکی،

برد پر‌گل ایران مقابل کامبوج که از سری مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و اولین بازی رسمی ایران زیرنظر سرمربی جدید بلژیکی، مارک ویلموتس هم بود سبب شده تا انتظارها از تیم ملی بالا رفته و حالا علاقه‌مندان به فوتبال انتظار برد پر گل ایران در بازی مقابل با بحرین را داشته باشند اما سرمربی تیم ملی معتقد است باید پیروزی پرگل مقابل کامبوج را فراموش کرد چرا که بحرین حریف ساده‌ای نیست. مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل بحرین گفت: ما دو بازی داشتیم و ۶ امتیاز کسب کردیم.هدف مان برنده شدن در بازی سوم است. وی ادامه داد: بحرین حریف سرسختی است. ما فیلم بازی‌های این تیم را دیده‌ایم. بحرین سخت به حریف فرصت می‌دهد با این وجود سعی می‌کنیم برنده بازی باشیم. وی درباره اینکه آیا به دنبال تکرار نتایج قبلی بازی تیم ملی مقابل کامبوج در مسابقات آتی است یا نه، اظهار داست:

برد ۱۴۴ بر صفر تمام شده است. باید آن بازی را فراموش کنیم. واقعیت این است که بحرین سخت به حریف موقعیت می‌دهد. باید با صبر بالا مقابل این تیم بازی کرد. ویلموتس درباره تفاوت این بازی با مسابقه کامبوج عنوان کرد: بحرین یک دفاع قوی دارد و با کامبوج متفاوت است.ما دو بازی متفاوت داریم.اگر بازیکنان ما تصور ‌کنند حریف آسانی در پیش دارند با مشکل روبرو می‌شوند. سرمربی تیم ملی در پاسخ به پرسش خبرنگار بحرینی که ایران در خارج از خانه بحرین را نبرده و ارزیابی‌اش از این مسابقه چیست گفت: باید به حریف احترام بگذاریم ولی آمده‌ایم تاریخ را بالعکس کنیم. قطعا با تمرکز بالا به مصاف حریف می‌رویم و این بازیکنان هستند که تاریخ‌سازی می‌کنند‌. ویلموتس درباره اینکه ایران‌ ۶ امتیاز دارد و پیش‌بینی‌اش چند امتیاز دیگر در این مرحله است اظهار داشت: من نگاهم بازی به بازی است. سعی می‌کنیم بیشترین امتیاز را کسب کنیم و در گروه تیم نخست شویم. وی ادامه داد: هم‌اکنون ابتدای مسیر انتخاب جام جهانی هستیم.فلسفه مان کسب حداکثر امتیازات ممکن است‌.هدف اولیه من تغییر فلسفه تیم جهت ارایه بازی تهاجمی با صعود به جام جهانی و جام ملت‌ها خواهد بود. ویلموتس درباره تفاوت دو بازی گدشته ایران مقابل هنگ کنگ و کامبوج و دیدار با بحرین تصریح کرد: هر بازی شرایط خودش را دارد. ما امروز بحرین را آنالیز کردیم. این تیم ساده نیست و یک خط قوی در دفاع دارد.من هرگز بحرین را تیم ساده‌ای نمی‌دانم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران