شماره امروز: ۵۴۷

| | |

جدیـدتـرین پروژه بحث‌برانگیز استودیو برادران وارنر می‌تواند رکورد ماه اکتبر را از آن خود کند و در سطح جهانی هم فروش چشمگیری داشته باشد. به گزارش هالیوود ریپورتر،

«جوکر» رکورد تاریخی می‌زند

جدیـدتـرین پروژه بحث‌برانگیز استودیو برادران وارنر می‌تواند رکورد ماه اکتبر را از آن خود کند و در سطح جهانی هم فروش چشمگیری داشته باشد. به گزارش هالیوود ریپورتر، مسلما نگرانی‌های امنیتی پیش آمده در ارتباط با فیلم «جوکر» تا اینجا نتوانسته‌اند حرکت این فیلم را کند کنند. این فیلم ابرضدقهرمانی تیره توانست با یک فروش عظیم ۳۹.۹ میلیون دلاری در روز جمعه در باکس آفیس امریکا بدرخشد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان امروز فروش این فیلم به ۹۵ میلیون دلار برسد که بزرگ‌ترین افتتاحیه یک فیلم در ماه اکتبر در تاریخ سینما خواهد بود. این فیلم شرکت برادران وارنر به کارگردانی تاد فیلیپس و با نقش‌آفرینی خواکین فینیکس به راحتی رقم فروش ۳۲.۵ میلیون دلاری اکران فیلم «ونوم» در نخستین جمعه اکتبر سال گذشته را رد کرد. در آن آخر هفته کامل، «ونوم» توانسته بود ۸۰.۳ میلیون دلار بفروشد و در حال حاضر رکورد اکتبر دست آن فیلم است. در خارج از امریکا، پیش‌بینی می‌شود که «جوکر» در اکران اولیه خود به مرز ۱۰۰ میلیون دلار فروش برسد. اگر تخمین‌ها درست از آب در بیایند این فیلم تا پایان یکشنبه به فروش جهانی ۱۹۰ میلیون دلاری خواهد رسید.

«جوکر» به خاطر تم‌های موضوعی پوچ‌گرایانه و خشونت در سراسر جهان خبرساز شده و باعث شده صاحبان سالن‌های سینمای امریکا و دیگر کشورها تدابیر امنیتی خود را تشدید کنند و به والدین اخطار بدهند که این یک فیلم ابرقهرمانی معمولی نیست. زنجیره سالن‌های سینمایی سراسر اروپا حتی ماسک‌ها و سلاح‌های اسباب‌بازی را در نمایش این فیلم ممنوع کرده‌اند که با انتقادهای فراوانی از سوی هواداران مواجه شده است.

«واکینگ دد» با سورپرایزهای جدید برمی‌گردد

سریال آخرالزمانی و زامبی شبکه ای‌ام‌سی برای یک فصل دیگر تمدید شده و دارد به پایان خط داستانی کمیک بوک‌ها نزدیک می‌شود. به گزارش هالیوود ریپورتر، ظاهرا سریال «واکینگ دد» یا «مردگان متحرک» به این زودی‌ها جایی نمی‌رود و یک چهره آشنا هم برای فصل جدید آن دوباره بازمی‌گردد. شورانر آنجلا کانگ در مراسم کامیک کان نیویورک اعلام کرد که شبکه ای‌ام‌سی این سریال درام زامبی را برای فصل یازدهم تمدید کرده و همچنین تایید کرد که لارن کوهن یک بار دیگر در نقش مگی گرین به این سریال بازمی‌گردد. شخصیت قدیمی او آخرین بار در پایان فصل نهم دیده شده بود و همزمان با خروج اندرو لینکلن دیگر شخصیت اصلی داستان از سریال کنار رفته بود. او در فصل یازدهم یکی از شخصیت‌های ثابت خواهد بود. کوهن گفت: «کاملا سورئال است. حس خانه را دارد. خیلی احساساتی است. حس‌ می‌کنم این یک کامیک کان و یک خانواده خیلی ویژه است و من واقعا خوشحالم که اینجا هستم.» سارا بارنت رییس شبکه ای‌ام‌سی در بیانیه‌ای گفت: «این سریال ۱۰ سال پیش در حالی آغاز به کار کرد که عمق یک سریال درام با پرستیژ درجه یک را داشت و حالا ۱۰ سال بعد این پدیده از نظر خلاقانه رشد کرده و منتقدان و مخاطبان از تمدید آن استقبال می‌کنند. بسیار خوشحالیم که دوباره به لارن کوهن خوش‌آمد بگوییم که ارزش بسیاری برای این سریال و هواداران مشتاق جهانی آن داشته است.»

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران