شماره امروز: ۵۴۷

| | |

با توجه به انصراف آزادکار هندی از حضور در فینال رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان، حسن یزدانی به عنوان قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم اعلام شد.

با توجه به انصراف آزادکار هندی از حضور در فینال رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان، حسن یزدانی به عنوان قهرمان وزن ۸۶ کیلوگرم اعلام شد. سایت‌های «اسپورت استار» و «نیوز ۱۸» هندوستان نوشتند: در حالی که قرار است دیدار فینال وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی جهان عصر امروز بین حسن یزدانی و دیپاک پونیا از هندوستان برگزار شود، حریف هندی به دلیل مصدومیت از این مسابقه انصراف داد تا بدین‌ترتیب حسن یزدانی به عنوان قهرمان جهان معرفی شود. حسن یزدانی روز گذشته پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر جیم اسپینال از پورتوریکو را مغلوب کرد. وی در دور سوم با نتیجه ۹ بر ۲ و سپس ضربه فنی استفان ورب از مجارستان را از پیش رو برداشت. یزدانی در مرحله یک چهارم نهایی آرتور نایفونوف از روسیه را با نتیجه ۴ بر ۲ و سپس با ضربه فنی مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در نیمه نهایی هم مایلس نازم امین از سان‌مارینو را

 ۱۱ بر صفر شکست داد و با اقتدار به دیدار فینال راه پیدا کرد. یکی از نکات جالب توجه کشتی‌های حسن یزدانی در رقابت های جهانی، پیروزی‌های قاطعانه او در برابر حریفان بود که در همان تایم اول به دست می‌آمد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران