شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فیلم سنیمایی «پسر – مادر» ساخته مهناز محمدی در بخش دیسکاوری جشنواره تورنتو( TIFF) به نمایش درآمد و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

فیلم سنیمایی «پسر – مادر» ساخته مهناز محمدی در بخش دیسکاوری جشنواره تورنتو( TIFF) به نمایش درآمد و مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. فیلم سینمایی «پسر – مادر» به کارگردانی مهناز محمدی و تهیه‌کنندگی فرزاد پاک و کاوه فرنام تنها نماینده سینمای ایران در بخش آثار بلند داستانی جشنواره تورنتو است که از

 7 سپتامبر در تورنتو آغاز شده و تا 15 سپتامبر ادامه دارد. «پسر - مادر» تاکنون در 4 سانس این جشنواره اکران شده و آخرین نمایش آن ساعت 3 بعدازظهر روز یکشنبه 15 سپتامبر خواهد بود. مهناز محمدی در نمایش این فیلم با ابراز خرسندی از حضور فیلمش در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو  گفت: رنگ آبی همیشه برای من یک سردی به همراه دارد که فکر می‌کنم دلیل اصلی انتخاب این رنگ به صورت غالب در فیلم همین نکته بوده است. رنگ آبی انگار زندگی از تو جدا می‌شود و بین تو و زندگی اصلی که گرما دارد، فاصله می‌اندازد. این فیلم که نخستین اثر داستانی بلند مهناز محمدی به شمار می‌رود، روایتگر زندگی مادر تنهایی است که با دو فرزند خود زندگی می‌کند. مشکلات عدیده مالی و متزلزل بودن موقعیت کاری، او را ناگزیر می‌کند به ازدواج پیشنهاد شده فکر کند و میان تأمین امنیت و جدایی از فرزند پسر 12 ساله‌اش تصمیم بگیرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران