شماره امروز: ۵۴۷

| | |

کیهان کلهر برای فیلم «مجبوریم» رضا درمیشیان موسیقی متن می‌سازد. کیهان کلهر هنرمند سرشناس موسیقی ایرانی برای فیلم «مجبوریم»

کیهان کلهر برای فیلم «مجبوریم» رضا درمیشیان موسیقی متن می‌سازد. کیهان کلهر هنرمند سرشناس موسیقی ایرانی برای فیلم «مجبوریم» تازه‌ترین فیلم رضا درمیشیان موسیقی متن می‌سازد تا دومین تجربه مشترک کلهر و درمیشیان پس از فیلم «لانتوری» باشد.  کلهر اولین ایرانی است که در فهرست برندگان جایزه گرمی قرار گرفته و در سال 1395 با آلبوم «مرا به خانه بخوان» از پروژه «راه ابریشم» جایزه موسیقی جهانی گرمی را گرفته است. او پیش از این چهار بار نامزد جایزه گرمی بوده است.  نوای کمانچه کیهان کلهر در موسیقی متن فیلم «جوانی بدون جوانی» ساخته فرانسیس فوردکاپولا و موسیقی «فصل کرگدن» ساخته بهمن قبادی تنها بخشی از تجربه‌های سینمایی کیهان کلهر است. کلهر به تازگی برنده جایزه وومکس شده است. این جایزه که به چهره‌های تاثیرگذار موسیقی هانی و موسیقی ملل اهدا می‌شود قرار است، آبان ماه امسال در فنلاند به کلهر اهدا شود. مجبوریم» پنجمین فیلم رضا درمیشیان پس از فیلم‌های «بغض»، «عصبانی نیستم!»، «لانتوری» و فیلم به نمایش در نیامده «یواشکی» است. «مجبوریم» پربازیگرترین و پر لوکیشن‌ترین فیلم درمیشیان است که فیلمبرداری آن در سه ماه در100 لوکیشن در تهران انجام شده که از این میان بخش عمده‌ای از آن در جنوب شهر تهران فیلمبرداری شده است. این فیلم پر بازیگر حضور نسل‌های مختلف بازیگران زن در «مجبوریم» است. ژاله علو، فاطمه معتمدآریا، نگارجواهریان و پردیس احمدیه

نسل های مختلف بازیگران زن این فیلم را تشکیل می‌دهند. «مجبوریم» به سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگی رضا درمیشیان تولید شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران