شماره امروز: ۵۴۷

| | |

با صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «گورکن»، فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان به زودی آغاز می‌شود

با صدور پروانه ساخت فیلم سینمایی «گورکن»، فیلمبرداری این فیلم به کارگردانی کاظم ملایی و تهیه‌کنندگی سینا سعیدیان به زودی آغاز می‌شود. این فیلم که دومین ساخته ملایی پس از فیلم «کوپال» به حساب می‌آید روزهای پایانی پیش تولید خود را پشت سر می‌گذارد و تاکنون ویشکا آسایش نخستین بازیگری است که حضورش در این فیلم با قطعی شده است. «گورکن» اولین فیلمی است که آسایش در سال ۹۸ جلوی دوربینش می‌رود. «کوپال» اولین ساخته کاظم ملایی است که بهار سال گذشته در گروه هنر و تجربه اکران شد و تاکنون در بخش مسابقه بیش از ۷۰ جشنواره خارجی به نمایش درآمده و در فستیوال هایی چون «ششمین جشنواره براشوف کانادا»، «سی و چهارمین جشنواره بوگوتای کلمبیا»، «بیست و ششمین جشنواره برکلی امریکا»، «دوازدهمین جشنواره همیلتون کانادا»، «هفتمین جشنواره ویاوگای امریکا»، «سیزدهمین جشنواره هانتینگتون بیچ امریکا»، «پنجمین جشنواره هنرهای زیبای امریکا» و ... جایزه بهترین فیلم را دریافت کرده است.

همچنین سینا سعیدیان تهیه‌کننده «گورکن» نیز پیش از این در فیلم‌های «شنِل» و «بنفشه آفریقایی» به عنوان مجری طرح حضور داشته و تهیه‌کننده «اینجا کسی نمی‌میرد» بوده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران