شماره امروز: ۵۴۷

| | |

سرانجام به صورت رسمی اعلام شد قسمت چهارم «ماتریکس» با بازی کیانو ریوز ساخته می‌شود. به گزارش ورایتی، لانا واچوفسکی برای نوشتن و کارگردانی قسمت چهارم

سرانجام به صورت رسمی اعلام شد قسمت چهارم «ماتریکس» با بازی کیانو ریوز ساخته می‌شود. به گزارش ورایتی، لانا واچوفسکی برای نوشتن و کارگردانی قسمت چهارم ماتریکس و ساخت چهارمین فیلم در جهان داستانی «ماتریکس» بازمی‌گردد و کیانو ریوز و کری-آن ماس نیز بار دیگر نقش‌هایشان را در قالب شخصیت‌های نئو و‌ترینیتی تکرار می‌کنند. وارنر برادرز پیکچرز و ویلیج رودشاو پیکچرز تهیه‌کننده و توزیع‌کننده جهانی این فیلم خواهند بود. توبی امریش رییس گروه وارنر برادرز دیروز این خبر را اعلام کرد و گفت: دیگر بیشتر از این نمی‌توان در انتظار بازگشت «ماتریکس» ماند. او از بازگشت لانا واچوفسکی هم خبر داد و گفت او نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده فصل جدید «ماتریکس» خواهد بود. علاوه بر واچوفسکی فیلمنامه توسط آلکساندر همون و دیوید میچل نوشته شده بود. گفته می‌شود تولید فیلم از سال آینده شروع خواهد شد. از جزییات داستان جدید اطلاعی در دست نیست و روشن نیست که نقش موفئوس را که در فیلم‌های اصلی لارنس فیشبورن برعهده داشت چه کسی ایفا می‌کند. گفته می‌شود شاید بازیگر جوان‌تری به جای وی انتخاب شود. سه فیلم قبلی «ماتریکس» بیش از ۱.۶ میلیارد در جهان فروش داشتند که هر سه قسمت را لانا و لیلی واچوفسکی نوشته و کارگردانی کرده بودند. واچوفسکی از اینکه جهان داستانی که ۲۰ سال پیش خلق شده هنوز اینقدر تازه است ابراز خوشحالی کرد و گفت از اینکه این شانس را پیدا کرده تا با دوستانش دوباره کار کند، خوشوقت است.

اتهامات «وودی آلن»

درست نیست

بازیگر فیلم جدید

سینمایی «وودی آلن» با دفاع از این کارگردان ۸۳ ساله اعلام کرد که کاملا از همکاری با وی خوشحال است و این مرد یک شکارچی جنسی نیست. به گزارش هالیوود ریپورتر، پس از اعتراضات فراوان به «جینا گرشون» برای همکاری با «وودی آلن» در فیلم جدیدش، این بازیگر هالیوودی در صفحه اجتماعی خود اعلام کرد که بررسی‌های بسیاری در این باره انجام داده‌ام و می‌توانم با وجدان راحت بگویم که از همکاری با «آلن» بسیار خوشحالم.  «جینا گرشون» یکی از بازیگران فیلم جدید «وودی آلن» با نام «جشنواره ریفکین» است که در شهر سن‌سباستین اسپانیا مقابل دوربین رفته است و با بازی «کریستوفر والتز» بازیگر برنده اسکار، «والاس شاون»، «النا آیانا» و «لوئی گارل» بازیگر فرانسوی همراه است و در آخرین روزهای فیلمبرداری قرار دارد.  «جینا گریشون» در پاسخ به سیل انتقادهایی که در صفحه اینستاگرامی او برای همکاری با «وودی آلن» منتشر شده، نوشت: فکر نمی‌کنم این حقیقت داشته باشد. شما واقعا باید تمام تحقیقات را انجام دهید و همه مقالات را پیش از باور کردن این اتهام‌ها مطالعه کنید و تنها بر اساس ادعاهای دیگران تصمیم نگیرید. من بررسی‌های زیادی انجام داده‌ام و با وجدان راحت می‌توانم بگویم که از همکاری با «وودی آلن» خوشحالم و این مرد یک شکارچی جنسی نیست. در سال ۱۹۹۲، «دیلان فارو» دخترخوانده «وودی آلن»، او را به آزار و اذیت جنسی متهم کرد و اگرچه تحقیقات مدرکی برای اثبات گناه «آلن» پیدا نکرد اما وی نزدیک به سه دهه است که با این اتهامات رو به رو است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران