شماره امروز: ۵۴۷

| | |

نام « مارکلا کاونا» ـ هنرپیشه استرالیایی ـ به عنوان اولین بازیگری که در اقتباس پرهزینه آثار «تالکین» حضور خواهد داشت، اعلام شد.

اولین بازیگر سریال «ارباب حلقه‌ها » مشخص شد

نام « مارکلا کاونا» ـ هنرپیشه استرالیایی ـ به عنوان اولین بازیگری که در اقتباس پرهزینه آثار «تالکین» حضور خواهد داشت، اعلام شد. به گزارش هالیوود ریپورتر، هنوز اطلاعات دقیقی از نقش «مارکلا کاونا» مشخص نشده است، اما قرار است این هنرپیشه در نقش شخصیتی به نام «تایرا» در سریال «ارباب حلقه‌ها» که سرویس استریم «آمازون» حق پخش آن را خریداری کرده است، به ایفای نقش بپردازد. «آمازون» در سال ۲۰۱۷ در پی رقابتی تنگاتنگ با کمپانی «نتفلیکس»، ‌۲۵۰ میلیون دلار هزینه برای خرید حق پخش این سریال به انتشارات «هارپر کالینز» و کمپانی «نیو لاین» پرداخت کرد. کمپانی «نیو لاین» در سال‌های گذشته مجموعه فیلم‌های سینمایی «ارباب حلقه‌ها» به کارگردانی «پیتر جکسون» را پخش کرده بود. داستان این مجموعه در عصر دوم سرزمین میانی، جایی که حلقه‌های منسوب به حلقه‌های قدرت ساخته شدند و شخصیت شرور «لرد سارون» به قدرت رسید، به وقوع می‌پیوندد. «جی دی پاین» و «پاتریک مک‌کی» نویسندگی فیلمنامه این مجموعه را به عهده دارند و «خوان آنتونیو بایونا» نیز به عنوان تهیه‌کننده اجرایی و کارگردان دو قسمت نخست این سریال حضور خواهد داشت. «آمازون» مدت‌ها به دنبال پروژه‌ای عظیم در مقیاس « بازی تاج و تخت» بود. مدیر استودیوی آمازون، پیش‌تر در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود، امیدوار است اولین قسمت از این مجموعه در سال ۲۰۲۱ پخش شود. در سال ۲۰۱۸ نیز اعلام شده بود، این سریال قرار است حداقل در پنج فصل ساخته شود. کاونا‌ پیش از این در مینی‌سریال  « گریه» تولید بی‌بی سی حضور داشته است.

تارانتینو «بیل را بکش۳» را می‌سازد؟

ساخت قسمت سوم «بیل را بکش» هنوز منتفی نیست و «تارانتینو» مشغول مذاکره با بازیگر نقش اصلی زن فیلم برای ادامه دادن این مجموعه فیلم مهیج است. به گزارش ایندی‌وایر، «کوئنتین تارانتینو» که در تلاش است قسمت سوم و نهایی مجموعه فیلم «بیل را بکش» را بسازد گفت: اخیرا با «اوما تورمن» بازیگر نقش اصلی دو قسمت اول برای ایفای نقش مجدد در این فیلم صحبت کرده‌ام. بااین وجود، مهم‌ترین مانع برای ساخت قسمت سوم «بیل را بکش ۳» موضوع بازنشستگی «تارانتینو» پس از ساخت نهمین فیلمش «روزی روزگاری در هالیوود» است و این بدان معناست که اگر تصمیم وی بر بازنشستگی جدی باشد تنها یک فیلم دیگر خواهد ساخت. او اوایل ماه نیز در گفت‌وگویی اعلام کرد که نسبت به تصمیم خود برای بازنشستگی جدی هستم و در مسیر ساختن فیلم‌ سینمایی به انتهای مسیر رسیدم، گرچه همچنان به نوشتن کتاب سینمایی و نوشتن برای تئاتر ادامه خواهم داد و همچنان خلاق خواهم بود. فکر می‌کنم همه آنچه را که باید در سینما ارایه دادم.  «تارانتینو» ساخت یک فیلم از مجموعه «پیشتازان فضا» را نیز در برنامه دارد و مشخص نیست طرح ساخت تنها ۱۰ فیلم «تارانتینو» شامل فیلم‌های اورجینال وی می‌شود یا او می‌تواند فیلمی همانند «پیشتازان فضا» را کارگردانی کند. احتمالا «تارانتینو» باید بین «بیل را بکش ۳» و «پیشتازان فضا» یکی را به عنوان دهمین و شاید آخرین فیلم بلند سینمایی خود انتخاب کند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران