شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 148454 | |

وودی هارلسون به مری الیزابت ویسنتد در فیلم «کیت» پیوست که برای نتفلیکس تولید می‌شود.

انتقام یک قاتل از قاتلش

وودی هارلسون به مری الیزابت ویسنتد در فیلم «کیت» پیوست که برای نتفلیکس تولید می‌شود. به گزارش ورایتی، نتفلیکس اعلام کرد وودی هارلسون در تریلر «کیت» در کنار مری الیزابت وینستد بازی می‌کند. «کیت» که به کارگردانی سدریک نیکلاس ترویان ساخته می‌شود داستان یک قاتل زن را روایت می‌کند که مسموم شده و کمتر از ۲۴ ساعت برای زنده ماندن وقت دارد و تصمیم می‌گیرد در خیابان‌های توکیو به تعقیب مردی بپردازد که موجب قتلش شده و او را بکشد تا پیش از مرگ از او انتقام گرفته باشد. عمر علیم فیلمنامه این فیلم را نوشته است. این فیلم را برایان اونکلس تهیه می‌کند که پیش تر با وینستد در فیلم «پرندگان دعا» همکاری کرده بود. کلی مک‌کورمیک تهیه‌کننده «هابز و شاو» و «ددپول ۲» نیز از دیگر تهیه‌کنندگان فیلم است. دیوید لیچ کارگردان «هابز و شاو» نیز تهیه‌کننده اجرایی فیلم خواهد بود. نتفلیکس امتیاز ساخت این فیلم را سال ۲۰۱۷ به دست‌آورده بود و جاناتان اوزبیو را به عنوان کارگردان دوم برای بخش‌های بدل‌کاری فیلم استخدام کرد. دمین مارتین که جایزه اسکار را برای «مد مکس» کسب کرد نیز برای گریم و چهره‌پردازی فیلم انتخاب شده است. هارلسون نامزدی اسکار را برای نقش اصلی «مردم علیه لری فلینت» و نقش مکمل «پیام‌آور» و «سه بیلبورد بیرون ابینگ میسوری» به دست آورده است. او به تازگی در فیلم «مردان بزرگراه» همبازی کوین کاستنر بود و بازی در فیلم «سرزمین زامبی‌ها: شلیک نهایی» را به پایان رسانده است. او ۵ نامزدی امی کسب کرده و یک بار این جایزه را برده است.

دیوید بکهام کمپانی تولید فیلم تاسیس کرد

دیوید بکهام یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال جهان قرار است راهی هالیوود شود. به گزارش ورایتی، دیوید بکهام با راه‌اندازی «استودیو ۹۹» قصد دارد به تولید مستند، برنامه‌های تلویزیونی و دیگر محصولات تصویری بپردازد. وی قصد دارد کارهای تولید فیلم‌های تجاری تبلیعاتی را نیز برای شرکایش انجام دهد.

«استودیو ۹۹» اکنون پروژه‌هایی را در زمینه مستند در دست تولید دارد که شامل یک فیلم مستند درباره بکهام با تمرکز بر ورزش، سفر و مد خواهد بود. این بازیکن انگلیسی با این کار پا جای پای دیگر ورزشی‌های مشهور گذاشته است که پیش از او دست به تولید کمپانی‌های تولید فیلم زده بودند. لبران جیمز بازیکن ان‌بی‌ای و استیون کوری، راسل ویلسون و درک جیتر بازیکن پیشین نیویورک یانکی از جمله آنها هستند. در واقع باید گفت «استودیو ۹۹» درصدد همکاری با «آن‌اینترآپتد» کمپانی رسانه‌ای لبران جیمز و شریک تجاری او مارویک کارتر خواهد بود. بکهام پس از بازنشستگی از فوتبال حرفه‌ای در سال ۲۰۱۳، پس از ۲۰ سال کار حرفه‌ای، کمپانی مستقل مدیریت خودش را با نام «دیوید بکهام ونچرز» ایجاد کرد. او اکنون در اطلاعیه‌ای گفت: حالا با ایجاد استودیوی خودمان، این کار را قدم طبیعی بعدی می‌دانم. وی افزوده است که همیشه از کار خلاقانه لذت برده و تماشای موفقیت‌های افراد خلاقی چون لبران برایش جالب بوده است. وی عنوان کرد: کار کردن با این دوستان خیلی خوب خواهد بود. بکهام «استودیو ۹۹» را با همکاری دیوید گاردنر مدیر قدیمی‌اش راه‌اندازی کرده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران