شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 148377 | |

«وودی آلن» کارگردان کهنه‌کار سینمای جهان اعلام کرد تا زمانی که بتواند روی کارش تمرکز کند هرگز به بازنشستگی فکر نمی‌کند و احتمالا روزی در حال ساخت فیلم خواهد مُرد.

وودی آلن: احتمالا در حال ساخت فیلم می‌میرم

«وودی آلن» کارگردان کهنه‌کار سینمای جهان اعلام کرد تا زمانی که بتواند روی کارش تمرکز کند هرگز به بازنشستگی فکر نمی‌کند و احتمالا روزی در حال ساخت فیلم خواهد مُرد. به گزارش هالیوود ریپورتر، «آلن» که قصد دارد جدیدترین فیلمش را در کشور اسپانیا مقابل دوربین ببرد در یک نشست خبری در شهر سن‌سباستین درباره پروژه جدید سینمایی‌اش، شرایط سیاسی امریکا و همچنین بازنشستگی صحبت کرد. فیلم جدید «وودی آلن» که «جشنواره ریفکین» نام دارد و از امروز (چهارشنبه ۱۰ جولای) در شهر سن‌سباستین مقابل دوربین می‌رود با بازی «کریستوفر والتز» بازیگر برنده اسکار، «جینا گرشون»، «والاس شاون»، «النا آیانا» و «لوئی گارل» بازیگر فرانسوی همراه است و فیلمبرداری آن تا ۲۳ اوت (اول شهریور) ادامه خواهد داشت. این کارگردان ۸۳ ساله که به همراه عوامل اصلی فیلمش در نشست خبری در اسپانیا حاضر شده بود در پاسخ به پرسشی درباره جنبش‌هایی چون #MeToo (آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی علیه زنان در سینما) گفت: از زمانی که سال‌ها پیش کارم را در این حرفه آغاز کردم همواره فلسفه من تمرکز روی کارم و ادامه دادن آن است و مهم نیست چه اتفاقی در زندگی‌ام، با همسرم و فرزندانم یا در سیاست روی می‌دهد. من به جنبش‌های سیاسی و اجتماعی فکر نمی‌کنم و از لحاظ ذهنی نمی‌توانم بینش عمیقی نسبت به این مسائل داشته باشم و کار من بیشتر در ارتباط با روابط انسانی، مردم و کمدی است. تا زمانی که همچنان تمرکز داشته باشم، فکر نمی‌کنم هرگز بازنشسته شوم و احتمالاً روزی سر صحنه فیلمبرداری و در حال ساخت یک فیلم خواهم مُرد.

بازیگران «برکینگ بد» همه را سر کار گذاشتند

برایان کرانستون و ارون پال بازیگران اصلی سریال محبوب «برکینگ بد» سرانجام در یک پروژه مشترک دیگر همکار شدندکه البته این پروژه برخلاف تصور هیچ ربطی به «برکینگ بد» ندارد! به گزارش آسوشیتدپرس، تصویری که بازیگران سریال «برکینگ بد» در دو هفته اخیر در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده بودند این تصور را ایجاد کرده بود که این سریال باید ادامه پیدا کند، و آنها در ادامه این سریال باز هم با هم بازی می‌کنند. اما این یک سوء‌تفاهم بزرگ برای همه بود؛ از مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی تا سایت‌های معتبر سینمایی! در واقع باید گفت دو بازیگر مشهور این سریال یعنی برایان کرانستون و ارون پال قرار است در یک پروژه دیگر در کنار هم باشند و این پروژه چیزی نیست جز تولید یک محصول تجاری نوشیدنی. دو هفته پیش برایان کرانستون و ارون پال بازیگران سریال تلویزیونی «برکینگ بد» با انتشار عکسی مشترک در شبکه‌های اجتماعی، قصد اعلام خبری را داشتند که از آن به عنوان آغاز یک پروژه سینمایی جدید برداشت شد. هر یک از آنها در صفحه‌های شخصی خود در اینستاگرم و توئیتر تصویر دو «خر خندان» را با یک شرح کوتاه «بزودی» به اشتراک گذاشتند. این عکس طرفداران آنها را به هیجان آورد و شایعه تولید فیلم جدید برکینگ بد به واقعیت نزدیک‌تر شد. بسیاری از سایت‌ها و نشریات هنری نیز این موضوع را بازتاب دادند و مطالب مختلفی را درباره جدی بودن این پروژه سینمایی مطرح کردند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران