شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 148294 | |

ساموئل ال.جکسون به جمع بازیگران فیلم جدید «اره» اضافه شد. به گزارش ورایتی، در فیلم جدید «اره» که از سوی لاینزگیت ساخته می‌شود، ساموئل ال. جکسون نیز نقش‌آفرینی می‌کند.

ساموئل جکسون وارد ماجراهای «اره» شد

ساموئل ال.جکسون به جمع بازیگران فیلم جدید «اره» اضافه شد. به گزارش ورایتی، در فیلم جدید «اره» که از سوی لاینزگیت ساخته می‌شود، ساموئل ال. جکسون نیز نقش‌آفرینی می‌کند. در حالی که تولید رسمی فیلم شروع شده است، جکسون در کنار کریس راک جلوی دوربین می‌رود. راک در این فیلم در نقش کارآگاه پلیسی ظاهر می‌شود که درباره مجموعه‌ای از جنایت‌های عجیب تحقیق می‌کند. ساموئل ال.جکسون در نقش پدر این شخصیت ظاهر می‌شود. مکس مینگلا که در سریال جدید شبکه هولو با عنوان «داستان ندیمه» بازی کرده و به تازگی کارگردانی «روح نوجوان» را انجام داده است به گروه بازیگران فیلم اضافه شده و در نقش همکار شخصیت راک بازی می‌کند. ماریسول نیکولز نیز نقش کاپیتان پلیس را ایفا می‌کند. جزییاتی از این فیلم سینمایی اعلام نشده و حتی خلاصه پلات فیلم نیز سربسته مانده است. تنها گفته شده قصد این است که حقه‌های غافلگیرکننده، سرنخ‌های هوشیارانه و تعلیق‌های میخکوب‌کننده در انتظار طرفداران این فیلم باشد. جو دریک رییس کمپانی لاینزگیت نیز از حضور ساموئل ال.جکسون و کریس راک از عاملی که این پروژه را به یک فیلم خاص بدل می‌کند، یاد کرده است. مارک برگ و اورن کولس، بار دیگر برای ساختن «اره» گرد آمده‌اند. دارن لین بوزمن که قسمت‌های دوم، سوم و چهارم این فیلم سینمایی را کارگردانی کرده بود، نیز برای این فیلم روی صندلی کارگردانی می‌نشیند. مجموعه سینمایی «اره» درباره یک شخصیت خیالی است که به عنوان قاتل اره‌ای شناخته می‌شود. توبین بِل نقش این شخصیت را در هر 8 فیلم قبلی این مجموعه تصویر کرد.

شارلیز ترون باردیگر تروریست می‌شود

دو بازیگر سرشناس که در فیلم پیشین «سریع و خشمگین» حضور داشتند، در قسمت نهم این مجموعه نیز جلوی دوربین می‌روند. به گزارش ورایتی، وین دیزل اعلام کرد شارلیز ترون و هلن میرن در فیلم بعدی «سریع و خشمگین» بازی خواهند کرد. این دو بازیگر در کنار دیزل، میشل رودریگز، جوردانا بروستر، تیرس گیبسون، کریس بریجز، ناتالی امانوئل و جان سینا نقش‌آفرینی می‌کنند. «سریع و خشمگین ۹» ۲۲ مه‌۲۰۲۰ توسط یونیورسال پیکچرز اکران می‌شود. در فیلم جدید، ترون بار دیگر در نقش یک تروریست سایبری ظاهر می‌شود. او در فیلم «سرنوشت خشمگین‌ها» در سال ۲۰۱۷ برای نخستین‌بار در این نقش ظاهر شده بود. هلن میرن نیز بار دیگر نقشش را به عنوان ماگدالن شاو که مادر شخصیت جیسون استتم بود، تکرار می‌کند. اوایل امسال یونیورسال پیکچرز تاریخ اکران فیلم نهم از مجموعه «سریع و خشمگین» را ۶ هفته عقب انداخت و از ۱۰ آوریل به ۲۲ مه‌۲۰۲۰ انتقال داد. فیلم هشتم این مجموعه با عنوان «سرنوشت خشمگین‌ها» سال ۲۰۱۷ با فروش ۱.۲ میلیارد دلاری در جهان روبرو شد. اف‌گری گرِی این فیلم را کارگردانی کرده بود و دیزل، میرن، ترون، جانسون، استتم، رودریگز، گیبسون، بریجز، اسکات ایستوود، امانوئل، السا پاتاکی، کرت راسل و ترون بازیگران آن بودند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران