شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 147455 | |

«برانکو ایوانکوویچ» در تازه‌ترین مصاحبه خود با یک سایت کروات اظهار داشت: پرسپولیس به تعهدات مالی‌اش پایبند نبود البته جای نگرانی نیست

«برانکو ایوانکوویچ» در تازه‌ترین مصاحبه خود با یک سایت کروات اظهار داشت: پرسپولیس به تعهدات مالی‌اش پایبند نبود البته جای نگرانی نیست همیشه پولم را گرفته‌ام.  سایت ورزشی «ژوتانژی» کرواسی مصاحبه خود با برانکو را با طرح این پرسش آغاز کرد: «برانکو ایوانکوویچ» چهار سال را روی نیمکت تیم پرسپولیس ایران سپری کرد، در مجموع ۶ جام برد، هواداران او را می‌پرستیدند، پس چرا این تیم را ترک کرد؟ ایوانکوویچ در واکنش به این پرسش اظهار داشت: تعهدات مالی که قرار بود برآورده شود، نشد. به پول نیاز دارم اما اهمیتی ندارد، هیچ نگرانی نیست، همیشه در پایان پولم را گرفته‌ام چرا که فیفا به خوبی از سرمربی‌ها حمایت می‌کند. ایران تنها کشوری نیست که با مشکلات مبادلات بانکی روبرو است، تقریباً در تمام کشورها مشکلاتی مشابه وجود دارد. در این گزارش آمده است: رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که مانع پرداخت حقوق برانکو تحریم‌های امریکا است، در حقیقت باشگاه در توضیح این موضوع گفته است که به خاطر تحریم‌ها انتقال پول از باشگاه به حساب برانکو غیرممکن است، بنابراین سرمربی ما باید دست‌کم یک بار دیگر به تهران بیاید. ایرانی‌ها می‌گویند عملی‌ترین گزینه پرداخت نقدی است. بنابراین آنها به برانکو پیشنهاد دادند تا یک چمدان خیلی بزرگ به همراه خود بیاورد و ۶۷۹ هزار دلار طلبش را در آن جا دهد. این سایت در ادامه گزارش خود نوشته است: بد نیست اضافه کنیم که «کارلوس کی‌روش» سرمربی پیشین تیم ملی ایران نیز دستمزد هشت سال حضورش را روی نیمکت این تیم نگرفت (از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹) و در نتیجه به فیفا شکایت کرد و این پرونده به زودی اعلام خواهد شد.

مصاحبه برانکو با این سایت ورزشی کروات در حالی است که یورو اسپورت عربی از شکایت پرسپولیس از الاهلی به فیفا و دلیل جدایی برانکو از قرمزپوشان مطالبی را عنوان کرده است. یورو اسپورت درباره دلیل جدایی برانکو از پرسپولیس نوشت که این مربی باتجربه در روزهای بعد از جدایی خود از تیم پرسپولیس بارها در صحبت‌هایش خود تاکید کرده که او پرسپولیس را به روزهای اوج خود رسانده و دیگر چیزی برای ارایه دادن با این تیم نداشته و به همین خاطر تصمیم گرفت که این تیم را ترک کند. اظهارات برانکو در حالی است که باشگاه پرسپولیس نسبت به جدایی برانکو اعتراض دارد و شکایت رسمی خود را تقدیم فیفا کرده است. یورو اسپورت عربی خبر شکایت رسمی پرسپولیس به فیفا را منتشر کرد و نوشت که باشگاه پرسپولیس از تیم عربستانی به خاطر مذاکره با مربی آنها درحالی که قرارداد داشته به فیفا شکایت کرده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران