شماره امروز: ۵۴۷

| | |

کنسرت سه‌نوازی پیمان یزدانیان، حسام اینانلو و رضا عسگرزاده روز شنبه ۲۲ تیرماه در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

کنسرت سه‌نوازی پیمان یزدانیان، حسام اینانلو و رضا عسگرزاده روز شنبه ۲۲ تیرماه در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. کنسرت  سه نوازی پیمان یزدانیان، حسام اینانلو و رضا عسگرزاده ساعت ۲۱ روز شنبه ۲۲ تیر ماه در تالار خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران تهران میزبان علاقه‌مندان موسیقی است. در این کنسرت که با حمایت نشر موسیقی «هرمس» به مدیریت رامین صدیقی روی صحنه می‌رود پیمان یزدانیان نوازنده پیانو، حسام اینانلو نوازنده کمانچه و رضا عسگرزاده نوازنده دودوک کنسرت سه نفره‌ای را برگزار خواهند کرد. در توضیح کنسرت سه نوازی یزدانیان، اینانلو و عسگرزاده آمده است: «این سه هنرمند تاکنون با یکدیگر اجراهای موفقی را به صورت

دو نوازی داشته‌اند که شاید مهم‌ترین آن دونوازی یزدانیان-اینانلو بوده باشد که در قالب آلبوم رام با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. رضا عسگرزاده و حسام اینانلو نیز حدود دو سال است که با یکدیگر همنوازی می‌کنند و اجرای این دو در جشنواره موسیقی فجر سال ۹۷ نیز با اقبال مخاطبان همراه بود. حال این سه هنرمند که سابقه همکاری و دوستی دیرینه دارند، برای اولین‌بار در قالب سه نوازی بداهه روی صحنه می‌روند.»

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران