شماره امروز: ۵۴۷

| | |

با لغو جلسه فوق‌العاده هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و برگزاری ستاد عالی بازی‌ها به احتمال زیاد تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال امید شنبه هفته آینده در این جلسه مشخص می‌شود.

با لغو جلسه فوق‌العاده هیات اجرایی کمیته ملی المپیک و برگزاری ستاد عالی بازی‌ها به احتمال زیاد تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال امید شنبه هفته آینده در این جلسه مشخص می‌شود. پس از اینکه فرهاد مجیدی از سوی فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال امید انتخاب شد، کمیته ملی المپیک نسبت به این مساله واکنش نشان داد و اعلام کرد این توافق باید با هماهنگی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک و در جلسه ستاد عالی بازی‌ها انجام می‌شد. بر این اساس فدراسیون فوتبال نیز انتخاب مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید را رسما اعلام نکرد و رییس فدراسیون فوتبال نیز بلافاصله برای حل این مشکل به دیدار رییس کمیته ملی المپیک رفت. اکنون خبر رسیده که پس از این اتفاقات، به احتمال زیاد در جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک - شنبه 25 خرداد - تکلیف سرمربی تیم ملی فوتبال امید مشخص خواهد شد.

کمیته ملی المپیک پیش از این تصمیم داشت جلسه فوق‌العاده هیات اجرایی را در روز شنبه برگزار کند اما این جلسه لغو شد و قرار است جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک در همان روز برگزار شود. مسوولان فدراسیون فوتبال هم در این جلسه حاضر خواهند بود. اما خبر دیگر از فوتلای اینکه بخشی از طلب کروات‌ها آماده شد. باشگاه پرسپولیس بخشی از مطالبات سرمربی تیمش را تهیه کرده تا به او پرداخت کند. پس از تلاش‌های فراوان، مدیران باشگاه پرسپولیس توانستند مبلغ مطالبات برانکو ایوانکوویچ را فراهم کنند تا با پرداخت به او قرارداد سال آینده خود را با این مربی همچنان باقی نگه دارند. با وجود اینکه پیش از این ایرج عرب اعلام کرده بود برانکو و دستیارانش حدود یک میلیون یورو طلبکار هستند اما در نهایت مبلغ ۶۰۰ هزار یورو فراهم شده تا به برانکو پرداخت شود. با توجه به مشکلات تحریم امکان واریز پول به حساب برانکو وجود ندارد، پرسپولیسی‌ها در تماسی با سرمربی تیم‌شان از او خواستند پس از حضور در تهران، نقدا مطالبات را دریافت کنند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران