شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 145539 | |

سه اثر نمایشی جدید «پیکر زن، میدان نبرد»، «آپ‌آرت‌مان» و «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟»

سه اثر نمایشی جدید «پیکر زن، میدان نبرد»، «آپ‌آرت‌مان» و «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌روند. پس از پایان تعطیلات پنج روزه و از روز چهارشنبه (هشتم خرداد) سه اثر جدید «پیکر زن، میدان نبرد»، «آپ‌آرت‌مان» و «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» در این مجموعه نمایشی روی صحنه می‌روند. با پایان نمایش‌های «جنین جن‌زده» به نویسندگی و کارگردانی سلمان فرخنده، «مارگاک» به کارگردانی داود زاهدی و بر اساس متنی از استریندبرگ، «چیزی شبیه زندگی» به کارگردانی امیر کلهری‌پور و بر اساس متنی از حسین پناهی و همچنین «بیا جلوتر» بر اساس متنی از حسین برفی‌نژاد و کارگردانی و تک بازی سجاد باقری، چهار اثر نمایشی جدید در سالن‌های شماره یک و دوی عمارت نوفل‌لوشاتو اجرای خود را آغاز می‌کنند. «پیکر زن، میدان نبرد» با طراحی و کارگردانی الهام یوسفی یکی از آثاری است که از روز چهارشنبه (هشتم خرداد) با مدت زمان ۶۵ دقیقه در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. این اثر بر اساس نمایشنامه «پیکر زن همچون میدان نبرد در جنگ بوسنی»

اثر ویسنی یک آماده اجرا شده و سهیلا صالحی و آوا علوی دو بازیگر آن هستند.  دیگر نمایشی که از همین روز یعنی هشتم خرداد در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو اجرایش را آغاز می‌کند «آپ‌آرت‌مان» به نویسندگی سپیده قربانی و کارگردانی امیر شاه‌علی است.

محمدرضا ایمانیان (مهمان از گروه گره)، ساناز زمانی، سهیل بابایی، مهناز مهدی‌زاده، فائقه شلالوند و امیر شاه‌علی (به ترتیب ورود به صحنه) بازیگران «آپ‌آرت‌مان» هستند که از روز هشتم خرداد ساعت ۲۱.۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» هم دیگر نمایشی است که اجرای خود را از هشتم خرداد در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو آغاز می‌کند. نویسنده، بازیگر و کارگردان «دقیقا ۹ سال و ۳ ماه و ۲۰ روز پیش کجا بودی؟» سید فرشاد هاشمی، طراح گرافیک: شبانه باقری و عکاس آن امید محمدنژاد هستند و ساخت تیزر را تیزرباطا به عهده داشته است. این نمایش از هشتم خرداد تا ۱۸ تیر ساعت ۱۸.۳۰ با مدت زمان ۶۰ دقیقه در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود. همچنین دو نمایش «بیوه سفید، بیوه سیاه» به کارگردانی حسن جودکی بر اساس متنی از مژگان خالقی و با بازی خود این نویسنده و «شربت سینه» به نویسندگی و کارگردانی رسول کاهانی به ترتیب در ساعت ۲۲ و ۲۰.۳۰ به اجرای خود در سالن شماره یک عمارت نوفل‌لوشاتو ادامه می‌دهند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران