شماره امروز: ۵۴۷

| | |

هنرمند نمایشگاه نقاشی «...دل تنگت بگوی» معتقد است در این نمایشگاه نگاهی به تنهایی انسان در عین حرکت شده است.

هنرمند نمایشگاه نقاشی «...دل تنگت بگوی» معتقد است در این نمایشگاه نگاهی به تنهایی انسان در عین حرکت شده است.

ماندانا عبدالعظیمی با اشاره به برگزاری نمایشگاه نقاشی «…دل تنگت بگوی» در فرهنگسرای ابن سینا گفت: این نمایشگاه از ۲ تا ۱۲ اردیبهشت ماه در فرهنگسرای ابن سینا برگزار می‌شود و نزدیک به ۳۰ تابلو که با متریال رنگ روغن کشیده شده است به نمایش گذاشته می‌شود.

او ادامه داد: تم اصلی نقاشی‌هایی که در این نمایشگاه به نمایش در می‌آید حرکت است و سعی کرده‌ام در موضوع‌های مختلف حرکت را به تصویر کشم. این هنرمند بیان کرد: در واقع نقاشی هستم که به ایسم‌ها اعتقادی ندارم و معتقدم که امروزه هنر و مردم از سبک‌ها فراتر رفته‌اند و آدم‌ها باید بتوانند از هر متریال و سبکی در نقاشی برای آنچه که دلشان می‌خواهند بگویند استفاده کنند. در واقع ذهن انسان‌ها پرورش پیدا کرده است و به همین دلیل باید حداکثر بعد را در کارهای خود نشان دهیم.

عبدالعظیمی در پایان گفت: در این نمایشگاه تلاش کرده‌ام تصاویر به گونه‌ای باشد که بیننده را به فکر ببرد، همچنین سعی کرده‌ام هر نوع زیبایی مانند نور، رنگ‌های شاد و درخشان و متضاد را از آثار خود بگیرم. در چنین شرایطی بیننده دچار سردرگمی می‌شود و در نهایت تنهایی را پیدا کند و در همان لحظه که حرکت را در این آثار می‌بیند تنهایی انسان‌ها را نیز درک می‌کند.

نمایشگاه نقاشی «…دل تنگت بگوی» از ۲ تا ۱۲ اردیبهشت از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ در فرهنگسرای ابن سینا برپا است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران