شماره امروز: ۵۴۷

| | |

فیلم «کاپیتان مارول» با فروش ۱۵۳ میلیون دلاری در امریکا پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۹ در بازار داخلی امریکا شد. به گزارش آسوشیتدپرس،

 «کاپیتان مارول»  پرفروش‌ترین فیلم سال امریکا   شد

فیلم «کاپیتان مارول» با فروش ۱۵۳ میلیون دلاری در امریکا پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۹ در بازار داخلی امریکا شد. به گزارش آسوشیتدپرس، فیلم جدید مارول استودیوز نه تنها پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۹ امریکا تاکنون شد بلکه یکی از موفق‌ترین فیلم‌های مارول هم خوانده شد. تنها فیلم‌های «انتقام‌جویان»، «پلنگ سیاه»، «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» و «مرد آهنی» افتتاحیه موفق‌تری را تجربه کرده بودند. این فیلم در عین حال ششمین فیلم در میان فیلم‌های دیزنی از نظر افتتاحیه پرفروش در سراسر جهان نیز شد. این در حالی است که تاکنون فروش بلیت در بازار داخلی امریکا ۲۶ درصد به نسبت به سال پیش کاهش یافته است. در این فیلم بری لارسون در نقش اصلی بازی کرده است. ساموئل ال جکسون، بن مندلسون، لاشانا لینچ، جود لاو، آنت بنینگ، کلارک گریگ و جما چان دیگر بازیگران این فیلم هستند. آنا بودن و رایان فلیک نویسنده و کارگردان فیلم هستند.

سایت راتن تومیتوز به این فیلم امتیاز ۷۹ درصدی داده است. هفته پیش «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: جهان پنهان» پرفروش‌ترین فیلم بازار داخلی امریکا بود. این فیلم این هفته با فروش ۱۴.۷ میلیون دلار به جایگاه دوم رانده شد.

استقبال از فیلم جدید  جولین مور

فیلم جدید جولین مور با عنوان «گلوریا بل» در اکران آزمایشی و محدود خود با استقبال بسیار روبه رو شد. به گزارش ورایتی، «گلوریا بِل» ساخته جدید سباستین لِلیو کارگردان نامدار شیلیایی با اکران آزمایشی در 5 سالن سینمایی در نیویورک و لس‌آنجلس از فروش در هر سالن به‌طور میانگین به رقم بیش از ۳۰ هزار دلاری دست یافت و همین موجب شد تا این فیلم در مکان سوم از نظر استقبال از فیلم‌های سال ۲۰۱۹ جای بگیرد.

به این ترتیب این فیلم تنها از «کاپیتان مارول» دیزنی که فروشش ۳۵ هزار دلار در هر سالن آزمایشی بود و همین آخر هفته فروش عظیم ۱۵۳ میلیون دلاری را ثبت کرد جا مانده است و فیلم دیگر موفق‌تر نیز فیلم کمپانی مترو گلدوین مایر با عنوان «جنگیدن با خانواده‌ام» بوده که فروش ۳۴ هزار دلاری را کسب کرد. «گلوریا بل» بازآفرینی دوباره درامی از همین کارگردان با عنوان «گلوریا» در سال ۲۰۱۳ است که درباره یک زن تنهاست. فیلم «گلوریا» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم برلین شده بود.

این فیلم درباره زنی طلاق گرفته به همین نام است که باید از دو فرزندش مراقبت کند و با آشنا شدن با مردی با بازی جان تورتورو زندگی‌اش وارد مرحله جدیدی می‌شود.

فیلمنامه این فیلم نیز توسط سباستین للیو نوشته شده و فیلم نخستین‌بار در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در ۷ سپتامبر ۲۰۱۸ اکران شد. این فیلم موفق به کسب امتیاز ۹۸ درصدی از سایت راتن تومیتوز شده و فیلم نقدهای خوبی از منتقدان گرفته و بازی جولین مور در آن تحسین شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران