شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 139353 | |

شایعه احتمال برگزاری مراسم اسکار بدون مجری، تایید شد. به گزارش رویترز، مدیر اجرایی شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی که پخش‌کننده مستقیم مراسم اسکار است،

 اسکار بدون مجری  برگزار می‌شود

شایعه احتمال برگزاری مراسم اسکار بدون مجری، تایید شد. به گزارش رویترز، مدیر اجرایی شبکه تلویزیونی ای‌بی‌سی که پخش‌کننده مستقیم مراسم اسکار است، اعلام کرد این مراسم امسال مجری نخواهد داشت. این خبر درحالی اعلام شد که سه هفته تا یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت سینما باقی مانده است. کری بورک گفت تنها اهدا‌کنندگان جوایز روی صحنه می‌آیند و جوایز را به دست برندگان می‌دهند. ای‌بی‌سی هر سال مراسم اسکار را پوشش می‌دهد و با برنامه‌ریزی‌های آکادمی ارتباطی تنگاتنگ دارد. این اتفاق برای دومین بار در تاریخ ۹۱ ساله اسکار رخ می‌دهد و نخستین‌بار سال ۱۹۸۹ مراسم اسکار بدون مجری برگزار شد. کوین هارت کمدین در ماه دسامبر به عنوان مجری انتخاب شد اما پس از آنکه برای انتشار توییت‌های قدیمی‌اش زیر سوال رفت، همه‌چیز به حالت تعلیق درآمد و در نهایت او اعلام کرد این وظیفه را برعهده نمی‌گیرد.

گفته شده از سال پیش اسکار تصمیم گرفته بود تا مراسم را در ۳ ساعت برگزار کند که نیم ساعت از حد معمول کوتاه‌تر است. مجری اسکار به‌طور معمول مراسم را با یک مونولوگ طنز شروع می‌کند که با تمرکز بر مسائل روز، سلبریتی‌ها و مسائل فرهنگی و سیاسی تنظیم می‌شود.

پیام تخم مرغ مشهور اینستاگرام

سرانجام مشخص شد که تصویر تخم مرغی که پرطرفدارترین تصویر اینستاگرام شده، در حقیقت یک ویدئو تبلیغاتی برای کمک به سلامت روان کاربران شبکه‌های اجتماعی است. در چند عکس، مراحل ترک خوردن این تخم مرغ به تصویر کشیده شده است و در نهایت این پیام را داده که این ترک‌ها به خاطر « فشار توجهاتی که جلب کرده »  است. در آخرین ویدئو به کاربرانی که احساس مشابهی دارند توصیه شده که کمک بگیرند. بیش از ۵۲ میلیون کاربر عکسی از یک تخم مرغ را که از روز چهار ژانویه در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر شده است، لایک کردند. این عکس رکورد بیشترین عکس لایک شده در شبکه‌های اجتماعی را جابه‌جا کرد. کلیک‌باز: با مشهورترین تخم‌مرغ اینستاگرامی دنیا آشنا شوید تا پیش از این، پرطرفدارترین عکس اینستاگرام، عکسی از کایلی جنر، مدل و هنرپیشه امریکایی بود که بیش از ۱۸ میلیون لایک گرفته بود.

وقتی اولین تخم مرغ تصویرش منتشر شد تصور همه این بود که هدفش فقط شکستن رکورد عکس کایلی جنر است. او به « ملکه اینستاگرام » معروف است.

فقط ۹ روز طول کشید که عکس تخم مرغ رکورد پرطرفدارترین عکس کایلی را که عکسی از دست او و دختر تازه به دنیا آمده‌اش بود، شکست.

از یک ماه پیش 6 عکس مختلف که مراحل شکسته شدن تخم مرغ را به تصویر می‌کشد از سوی اکانتی به نام (world-record-egg) به معنای رکورد جهانی تخم مرغ در اینستاگرام منتشر شده است. آخرین ویدئو با این توضیح آمده است که اگر کسی احساس می‌کند به این شکل تحت فشار است، به نشانی اینترنتی که مخصوص مشاوره و راهنمایی کاربران شبکه‌های مجازی است مراجعه کند. این نشانی کاربران را به سایتی راهنمایی می‌کند که نشانی مراکز حمایت و درمان مشکلات روحی کشورهای جهان در آن به شکل یک فهرست قرار داده شده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران