شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 139345 | |

سرپرست تیم ملی بسکتبال مدرک مربیگری بین‌المللی دریافت کرده، موضوعی که با انتقاد زیادی همراه شده است. این روزها انتقادها به فدراسیون بسکتبال زیاد است

سرپرست تیم ملی بسکتبال مدرک مربیگری بین‌المللی دریافت کرده، موضوعی که با انتقاد زیادی همراه شده است. این روزها انتقادها به فدراسیون بسکتبال زیاد است که این انتقادات با انتشار نام مسعود قاسمی سرپرست تیم ملی بسکتبال به عنوان مربی بین‌المللی از سایت فدراسیون جهانی، شدت گرفت.

مدتی است که سایت فدراسیون جهانی بسکتبال نام سرپرست و مدیر تیم‌های ملی بسکتبال ایران را به عنوان مربی بین‌المللی منتشر کرده است که این موضوع ناراحتی مربیان جوان و باتجربه بسکتبال کشور را به همراه داشته است. به گزارش ایسنا، برخی از این مربیان معتقدند قاسمی با استفاده از سمت خود در فدراسیون نام خود را به عنوان مربی به FIBA داده و این مدرک را دریافت کرده است، در حالی که او تجربه مربیگری در سطح ملی را ندارد و در سال‌های گذشته نیز هیچ فعالیت مربیگری در کشور انجام نداده است. این انتقاد مربیان داخلی زمانی قوت می‌گیرد که تاریخ ثبت مدرک بین‌المللی مسعود قاسمی به سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد، زمانی که او در فدراسیون بسکتبال ایران سمت گرفته است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران