شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 139207 | |

پردیس سینمایی ملت در جشنواره فیلم فجر با نمایش جدیدترین فیلم نرگس آبیار در روز پنجم، یکی از شلوغ‌ترین روزهای این دوره از جشنواره را پشت سر گذاشت اما در حالی که خیلی‌ها منتظر حضور بازیگر اصلی این فیلم؛

پردیس سینمایی ملت در جشنواره فیلم فجر با نمایش جدیدترین فیلم نرگس آبیار در روز پنجم، یکی از شلوغ‌ترین روزهای این دوره از جشنواره را پشت سر گذاشت اما در حالی که خیلی‌ها منتظر حضور بازیگر اصلی این فیلم؛ یعنی الناز شاکردوست بودند او نتوانست به سینمای رسانه و مطبوعات بیاید.

پنجمین روز از جشنواره سی و هفتم فیلم فجر به پایان رسید و با توجه به نمایش فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار در آخرین سانس، جمعیت زیاد غیر‌رسانه‌ای هم به پردیس ملت آمدند، بطوری که هنگام نمایش فیلم برای اولین‌بار شاهد چیده شدن صندلی‌های اضافه در سالن بودیم. نشست خبری فیلم نرگس آبیار همانند سالن نمایش با حضور افراد زیادی همراه بود که بیشتر آنها هم رسانه‌ای و منتقد نبودند و به نظر می‌رسید برخی از آنها منتظر حضور شاکردوست در نشست خبری بودند ولی اعلام شد که او به خاطر بازی در یک فیلم، در ترکیه به سر می‌برد.

فیلم نرگس آبیار با روایت داستانی عاشقانه، گریزی هم به زندگی برادران ریگی و عقاید آنها زده بود و شبنم مقدمی که نقش زنی را ایفا کرده که شاهد بریده شدن سر پسرش بود، در نشست مطبوعاتی فیلم احساساتی شده بود و می‌گفت، این اولین‌بار بوده فیلم را به‌طور کامل تماشا کرده و از دیدن تصویر خودش در آن موقعیت منقلب شده است.

فیلم دوم این روز جشنواره «خون خدا» به کارگردانی مرتضی عباس علی میرزا بود که سازندگانش هم تاکید کردند، متاسفانه این نوع فیلم‌ها به دلیل برخورد و حرف‌های برخی از طرف مردم با گارد روبرو شده است. همچنین آنها تأکید کردند این مساله تا آنجا گسترش پیدا کرده که وقتی با چند سلبریتی برای بازی در این فیلم صحبت شد با توهین و ناسزا پاسخ منفی گرفتند.

اما دیگر فیلمی که در روز پنجم جشنواره در پردیس ملت به نمایش درآمد، طلا جدیدترین ساخته پرویز شهبازی بود که رامبد جوان به همراه محمد شایسته آن را تهیه کرده‌اند. این فیلم مخالفان و موافقانی در جشنواره داشت و پرویز شهبازی همان‌طور که بسیاری از دوستدارانش و نیز منتقدان و خبرنگاران قدیمی سینما هم شیوه فیلمسازی و هم خلق و خو و سبک او را در پاسخگویی و حضور در نشست‌های اینچنینی می‌شناسند، شاهد همان برخوردهایی بودند که تقریبا انتظارش را داشتند، مثل پاسخ‌های کوتاه، ری‌اکشن‌هایی در صورت و البته انتقاد به برخی خبرنگاران بابت نوع سوال‌هایی که پرسیدند.

همچنین در این روز با حذف فیلم «بنفشه آفریقایی» از گردونه رقابت آرای مردمی، ۹ فیلم باقی ماندند و براین اساس فیلم‌های قسم، ماجرای نیمروز ۲، شبی که ماه کامل شد، متری شش و نیم، سرخ پوست، ۲۳ نفر، غلامرضا تختی، جاندار و قصر شیرین جزو منتخبان آرای مردمی هستند.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران