شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 139202 | |

چهره شاخص و پرافتخار ورزش ایران با بیان اینکه موضوع اصلی انتقاد او از تبعیض میان فوتبالیست‌ها و ورزشکاران سایر رشته‌ها کماکان پابرجاست، گفت:

چهره شاخص و پرافتخار ورزش ایران با بیان اینکه موضوع اصلی انتقاد او از تبعیض میان فوتبالیست‌ها و ورزشکاران سایر رشته‌ها کماکان پابرجاست، گفت: خیلی از قهرمانان المپیک ما به سختی روزگار می‌گذرانند و حق‌شان این نیست.

بهداد سلیمی در مورد انتقادش از پاداش دلاری کلان به فوتبالیست‌ها که با برتری مقابل تیم‌های نه چندان مطرح آسیایی صورت گرفت و سر و صدای زیادی به پا کرد، گفت: همه ما به خاطر نتایج تیم ملی ناراحت شدیم هر چند ورزش یک سمتش برد و سمت دیگرش باخت است اما به خاطر خبری که از تاج، رییس فدراسیون فوتبال برای پاداش یک میلیون دلاری برد تیم‌هایی مانند یمن و ویتنام شنیدم، ناراحت شدم و تصمیم گرفتم سکوتم را بشکنم.  او درباره اینکه برخی معتقدند فوتبال یک پدیده اجتماعی است، گفت: من هم این را قبول دارم اما حرفم این است که اختلافات کم شود. ۱۲ میلیارد تومان پاداشی که به فوتبال بابت چند برد دادند، مساوی با بودجه دو سال و نیم فدراسیون وزنه‌برداری با این همه قهرمان المپیک است. وزنه‌برداری در سال ۵ میلیارد بودجه می‌گیرد و این واقعا بی‌عدالتی است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران