شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 138861 | |

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم مستند سینمایی «خانه‌ای برای تو» در پردیس سینمایی ملت فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرد. پردیس سینمایی ملت که سینمای اهالی رسانه است،

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش فیلم مستند سینمایی «خانه‌ای برای تو» در پردیس سینمایی ملت فعالیت خود را به‌طور رسمی آغاز کرد. پردیس سینمایی ملت که سینمای اهالی رسانه است، دیروز ۱۰ بهمن ماه با اکران مستند “خانه‌ای برای تو “ به کارگردانی مهدی بخشی مقدم که جایزه بهترین فیلم جشنواره حقیقت را نیز به نام خود زده و درباره تلاشهای یک مرد مبتلا به سرطان برای ساختن خانه‌ای تا پیش از مرگش است، در اولین سانس از اولین روز جشنواره، کار خود را رسما آغاز کرد. این رویداد درحالی آغاز به کار کرده است که جمعیت زیادی در این پردیس سینمایی حضور ندارند و در سالن‌ها صندلی‌های خالی زیادی دیده می‌شود. در این دوره جایگاه مشخصی هم برای خبرنگاران و عکاسان خبری در طبقه منفی ۲ در نظر گرفته شده و میزها و لپ‌تاپ‌هایی برای استفاده آنها تهیه شده است و همانند سال گذشته مکان برگزاری نشست فیلم‌ها در همین طبقه قرار دارد.

همچنین مکانی نسبتا بزرگ‌تر از سال گذشته برای حضور عوامل فیلم‌ها برای تهیه عکس‌هایشان که معمولا پیش از برگزاری نشست‌ها است در طبقه منفی یک تدارک دیده شده است. خبرنگاران تصویری هم در گوشه و کنار این پردیس سینمایی مشغول ضبط برنامه‌ها و گرفتن مصاحبه با حاضران در این مکان بودند و برخی دیگر که در ایام جشنواره پخش زنده تلویزیونی خواهند داشت در طبقه مثبت ۲ این پردیس همچنان در حال تکمیل دکورهایشان بودند و صدای استفاده از ابزار آلات در این طبقه به گوش می‌رسید.  همچنین سالن پذیرایی از مهمانان نیز در طبقه مثبت ۲ واقع شده است. اکران فیلم‌های حاضر در جشنواره در سینماهای مردمی تهران هم از ظهر دیروز چهارشنبه آغاز شد و مراکز استان‌ها با دو روز تاخیر از ۱۲ بهمن ماه نمایش فیلم‌ها را شروع خواهند کرد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران