شماره امروز: ۵۴۷

| | |

حواشی مربی تیم ملی فوتبال ایران این روزها زیاده شده، اما پیروزی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا، منتقدان او را کمی به حاشیه برده است.

حواشی مربی تیم ملی فوتبال ایران این روزها زیاده شده، اما پیروزی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا، منتقدان او را کمی به حاشیه برده است. در حالی که طی چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر جدایی کی‌روش از تیم ملی ایران پس از جام ملت‌ها مطرح شده بود، رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید در صورت قهرمانی ایران، کی‌روش بهترین گزینه برای ماندن به عنوان سرمربی تیم ملی است.

مهدی تاج پس از دیدار با سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با ابراز رضایت از نتایج کسب‌شده توسط ملی‌پوشان فوتبال ایران اظهار کرد: خوش‌بختانه نتایج بازی‌های مقدماتی و نتایج دو بازی حذفی در جام ملت‌های آسیا بسیار راضی‌کننده بود. تیم ملی شرایط بسیار خوبی دارد و همان‌طور که مشاهده کردید تیم در سی دقیقه نخست همه بازی‌ها نتایج خوبی را رقم زده است و بچه‌ها با اقتدار مسابقات را پیگیری کردند.  او در مورد ادامه همکاری کی‌روش با تیم ملی فوتبال به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: در صورت کسب عنوان قهرمانی جام ملت‌های آسیا، کی‌روش بهترین شانس برای ماندن است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران