شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 137364 | |

اجرای نمایش «کالبدشکافی» به کارگردانی سامان ارسطو از شب گذشته در تئاترشهر آغاز شد. «کالبدشکافی» به طراحی و کارگردانی سامان ارسطو از ۱۹ دی تا ۱۸ بهمن در سالن سایه مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود.

اجرای نمایش «کالبدشکافی» به کارگردانی سامان ارسطو از شب گذشته در تئاترشهر آغاز شد. «کالبدشکافی» به طراحی و کارگردانی سامان ارسطو از ۱۹ دی تا ۱۸ بهمن در سالن سایه مجموعه تئاترشهر اجرا می‌شود. نادیا باوند، هدیه خانیان، حمیدرضا سنگیان، مانا شریفیان، سیما شکری، ماهی عظیمی، مرتضی علیدادی، میثم غنی زاده، حمیدرضا قبادی، امیرموید باوند و سامان ارسطو بازیگران این اثر نمایشی هستند. دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: امیرموید باوند، طراح لباس: سامان ارسطو، عکاسان: بابک حقی، علی مرزبان، ساخت تیزر: علیرضا قیدیان، موسیقی تیزر: آوا اعرابی و گرافیست: میثم قهرمانی‌نژاد. ارسطو سال گذشته نمایش «همان باش؛ که نیستی» را در جشنواره «فایند٢٠١٧» به صحنه کمپانی شابونه برلین برد و پس از دو اجراى موفق در کنار بزرگانى چون توماس اوستر مایر و رومئو کاستلوچى با همان نمایش به لا-نف پاریس دعوت شد. «خودکارِ بیکار» آخرین نمایش آواى دیوانگان بود که سال گذشته اجرا شد.

در خلاصه این کار آمده است: «کالبدشکافی بر پایه تناقض‌هاست. این تئاتر نمى‌خواهد جنبشى در شما صورت بگیرد، بلکه فقط مى‌خواهد ما را در برابر تناقضات خودمان آگاه کند. اوضاع ناتوان از هرگونه تغییر است؛ چراکه خود را کالبدشکافى نمى‌کند و به‌دنبال چراها نیست.» گروه نمایش آوای دیوانگان فعالیت پژوهشی و نمایشی خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرده و تا امروز بیش از ۲۲ نمایش را تهیه کرده و به صحنه برده است.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط گروه این نمایش برای افراد زیر ١٥ سال توصیه نمى‌شود. این نمایش تا ۱۸ بهمن، هر روز جز شنبه‌ها رأس ساعت ۱۸ روی صحنه می‌رود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران