شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 137206 | |

مراسم هفتادوششمین دوره جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب در حالی برگزار شد که همچون سال‌های گذشته رنگ و بوی سیاسی به خود گرفت.

مراسم هفتادوششمین دوره جوایز سینمایی و تلویزیونی گلدن گلوب در حالی برگزار شد که همچون سال‌های گذشته رنگ و بوی سیاسی به خود گرفت.

به گزارش هالیوود ریپورتر، با وجود اینکه «ساندرا اوه» ‌و «اندی سامبرگ» مجریان امسال این دوره از جوایز گلدن گلوب قول داده بودند، برنامه امسال فضای سیاسی کمتری داشته باشد اما این مراسم مسائل بحث برانگیزی داشت. در میان قابل توجه‌ترین سخنرانی‌های سیاسی این مراسم می‌توان به صحبت‌های «کریستین بیل» ‌بازیگر سرشناس فیلم «معاون» هنگام دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال یا کمدی اشاره کرد.

وی که در این این فیلم در نقش «دیک چنی» معاون سابق رییس‌جمهور امریکا بازی کرده است، « دیک چنی » را یک «عوضی» خواند و از «شیطان» برای الهام گرفتن از او برای بازی در این نقش تشکر کرد. همچنین «برد سیمپسون» تهیه‌کننده سریال «ترور جانی ورساچه: یک داستان جنایی امریکایی» به حضار یادآوری کرد که سریالهای ساخته شده در سال‌های ۱۹۹۰ در دوره « نپرس و نگو» به سرمی بردند، با این وجود اثرات این ترس هنوز هم با ماست و به ما می‌گویند هنوز باید از کسانی که متفاوت هستند بترسیم اما به عنوان یک هنرمند باید در برابر آنها بجنگیم. او با ادبیات ضد ترامپ ادامه داد باید به عنوان انسان مقاومت‌مان را در خیابان‌ها، صندوق‌های رای نشان دهیم و متحد باشیم.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران