شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 137138 | |

بروکلین پرینس بازیگر ۸ ساله فیلم «پروژه فیلادلفیا» در حال کارگردانی فیلم کوتاهی به نام «رنگ‌ها» است.

بروکلین پرینس بازیگر ۸ ساله فیلم «پروژه فیلادلفیا» در حال کارگردانی فیلم کوتاهی به نام «رنگ‌ها» است.

به گزارش ایندی‌وایر، بروکلین پرینس بازیگر خردسالی که سال ۲۰۱۷ با فیلم «پروژه فیلادلفیا» برای خودش نامی دست و پا کرد، اکنون به آنچه واقعا می‌خواسته روی آورده و کارگردانی یک فیلم را برعهده گرفته است. بروکلین پرینس ۸ ساله که در فیلم «پروژه فیلادلفیا» نام خود را سر زبان‌ها انداخت در حال حاضر روی پروژه‌ای به نام «رنگ‌ها» کار می‌کند؛ فیلمی که رویای او را برای تبدیل شدن به یکی از کم سن و سال‌ترین کارگردانان تاریخ محقق کرده است.

بروکلین پرینس این فیلم کوتاه را با کمک گرفتن از شان بیکر کارگردان فیلم «پروژه فیلادلفیا» و بن لوب فیلمبرداری که به تازگی فیلم «مندی» را کار کرده است، کارگردانی می‌کند.

این بازیگر خردسال با گذاشتن عکس خود در پشت دوربین در صفحه اینستاگرام چنین نوشت: «رویای من برای کارگردان شدن از «پروژه فیلادلفیا» آغاز شد. من عاشق تماشای کار شان بیکر (کارگردان فیلم) بودم و از شکیبایی، بینش و خلاقیتش الهام می‌گرفتم، از آن زمان به بعد همواره رویای من تبدیل شدن به یکی از کم سن و سال‌ترین کارگردانان تمام تاریخ بود. امروز سفر من به عنوان کارگردان آغاز می‌شود، از دوست و مربی‌ام، شان بیکر برای به وجود آوردن این باور در من و همچنین گروه شگفت‌انگیز عوامل و بازیگری تشکر می‌کنم. امیدوارم همه شما را سربلند کنم. من نمی‌توانم برای اینکه دنیا رنگ‌ها را ببیند منتظر بمانم.»

«آکوامن» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ DC شد

«آکوامن» بعد از کسب ۱۲.۴ میلیون دلار در ۷۹ بازار بین‌المللی در روز جمعه به رقم فروش ۶۴۹.۳ میلیون دلار در آنسوی مرزها دست یافت و بدین‌ترتیب به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ DC تبدیل شد. به گزارش ورایتی، فیلم ابرقهرمانی «آکوامن» سال جدید میلادی را نیز با صدرنشینی در گیشه داخلی امریکا آغاز کرده و برآورد می‌شود فروش پایان هفته‌اش در گیشه داخلی امریکا به ۳۰ میلیون و پانصد هزار دلار برسد و برای سومین هفته پیاپی در راس گیشه قرار بگیرد. اما اتفاق مهم برای این فیلم ماجراجویانه با شرکت جیسون ماموا زمانی رقم خورد که فیلم بعد از کسب ۱۲.۴ میلیون دلار در ۷۹ بازار بین‌المللی در روز جمعه به رقم فروش ۶۴۹.۳ میلیون دلار در آنسوی مرزها دست یافت و بدین‌ترتیب به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ DC (دنیای سینمایی DC به مجموعه فیلم‌‌های ابرقهرمانی امریکایی که در یک دنیای مشترک واقع شده‌‌اند و بر اساس شخصیت‌های دی‌سی کامیکس ساخته شده‌اند، گفته می‌شود) در بازارهای بین‌المللی تبدیل شد. این رکورد پیش از این از آن «شوالیه تاریکی بر می‌خیزد» ساخته کریستوفر نولان بود که در بیرون از امریکا به رقم فروش ۶۳۶.۸ میلیون دلار دست یافته بود. با وجود پیش بینی کاهش ۴۲ درصدی فروش داخلی «آکوامن» در این هفته، تاکنون مجموع فروش فیلم در دنیا به ۸۸۷ میلیون و ششصد هزار دلار رسیده است.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران