شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 137051 | |

مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا 2019 امارات دیروز با دیدار تیم ملی امارات با بحرین در افتتاحیه این مسابقات کلید خورد. سایت اماراتی الیوم اعلام کرد که ۳۰۰ میلیون نفر مراسم افتتاحیه جام ملت ها را تماشا می‌کنند.

مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا 2019 امارات دیروز با دیدار تیم ملی امارات با بحرین در افتتاحیه این مسابقات کلید خورد.  سایت اماراتی الیوم اعلام کرد که ۳۰۰ میلیون نفر مراسم افتتاحیه جام ملت ها را تماشا می‌کنند. این برای دومین بار است که امارات میزبان جام ملت های آسیا می‌شود و هواداران فوتبال در این کشور امید زیادی به قهرمانی تیم خود دارند.

شمسول مادین، مدیر کمیته داور ان کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که برای مسابقات جام ملت های آسیا 2019 امارات 60 داور برای قضاوت در 51 بازی آماده شدند. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا همچنین اعلام کرد که ادهم مخادمه، داور بین المللی اردنی قضاوت دیدار افتتاحیه جام ملت های آسیا 2019 را برعهده خواهد داشت.  دیگر بازی این گروه یکشنبه 16دی ساعت 17:30 میان هند و تایلند انجام می شود. در بازی روز دوم امارات با هند و بحرین با تایلند دیدار می کند.  تیم ملی فوتبال ایران نیز که در اندیشه کسب چهارمین عنوان قهرمانی خود در قاره کهن است و می خواهد با رسیدن به این رده پرافتخارترین تیم آسیا شود، از ساعت 19:30 دوشنبه 17 دی در اولین بازی خود به مصاف یمن می رود.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران