شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 136977 | |

در پی راه افتادن یک چالش اینترنتی خطرناک که در آن افراد دست به تقلید از شخصیت‌های یکی از فیلم‌های تولیدی نتفلیکس می‌زنند، این کمپانی به دوستداران خود هشدار داده

هشدار نتفلیکس به مخاطبان: دیوانگی نکنید

در پی راه افتادن یک چالش اینترنتی خطرناک که در آن افراد دست به تقلید از شخصیت‌های یکی از فیلم‌های تولیدی نتفلیکس می‌زنند، این کمپانی به دوستداران خود هشدار داده و خواستار توقف این رفتار شد. به گزارش هالیوودریپورتر، نتفلیکس در توییتی نسبت به موج اینترنتی تقلید از شخصیت‌های یکی از تولیدات این کمپانی واکنش و هشدار داد. نتفلیکس این هشدار را در رابطه با نوعی ترند و بازی جدید اینترنتی داده است که طی آن مردم با تقلید از بازیگران فیلم «جعبه‌پرنده» با بستن چشمانشان دست به حرکت‌های خطرناک همچون رانندگی، اسکیت‌رانی یا بالا رفتن از پله‌های برقی می‌زنند. «جعبه‌پرنده» نام یکی از جدیدترین محصولات غول رسانه‌ای آنلاین دنیا یعنی نتفلیکس است که درامی ترسناک و پسارستاخیزی است که از کتابی به همین نام به قلم جاش مالرمن اقتباس شده است. فیلم درباره نیرو و موجودات عجیبی است که در سرتاسر جهان پخش شده و هر کس به آنها نگاه کند با خودکشی خود را از بین می‌برد. در این بین مادری با بازی ساندرا بولاک با بستن چشمان خود و فرزندانش در تلاش است تا با عبور از جنگل جان خود را نجات دهند. حال تحت تاثیر این فیلم، هشتگی با نام #BirdBoxChallenge در شبکه‌های اجتماعی راه افتاده است که در آن مردم به تقلید از داستان «جعبه‌پرنده» تلاش می‌کنند با چشمانی بسته دست به انجام کارهای روزمره‌ای بزنند. نتفلیکس در توییت خود نوشته است: باور نمی‌کنم که این را باید بگویم، ولی لطفا با این چالش جعبه‌پرنده به خودتان آسیب نزنید. ما نمی‌دانیم این ماجرا از کجا شروع شد و از عشق و لطف شما ممنونیم ولی «دختر» و «پسر» (شخصیت‌های خردسال فیلم) تنها یک آرزو برای ۲۰۱۹ دارند و آن این است که بایت این بازی‌های اینترنتی کارتان به بیمارستان نکشد.

جشنواره «کاپری» بهترین‌ها را برگزید

بیست و سومین دوره جشنواره فیلم کاپری هالیوود روز چهارشنبه ۲ ژانویه با اهدای جایزه بهترین فیلم به «معاون» ساخته آدام مک‌کی به کار خود خاتمه داد.  به گزارش هالیوود ریپورتر، بیست و سومین دوره جشنواره فیلم کاپری هالیوود روز چهارشنبه ۲ ژانویه به کار خود خاتمه داد. در این دوره فیلم «معاون» ساخته آدام مک‌کی که روایتگر زندگی دیک چینی معاون سابق رییس‌جمهوری امریکاست توانست جوایز جشنواره فیلم کاپری هالیوود را درو کند. «معاون» در مجموع چهار جایزه بهترین فیلم، بهترین بازیگر زن مکمل (ایمی آدامز)، بهترین تدوین و بهترین گریم را به دست آورد. جایزه بهترین کارگردانی بیست و سومین دوره جشنواره نیز به آلفونسو کوارون برای فیلم «رُما» رسید. «رُما» همچنین توانست جوایز بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان و بهترین طراحی صحنه را با خود به خانه ببرد. فیلم «ستاره‌ای متولد می‌شود» ساخته بردلی کوپر نیز یکی از دیگر از فاتحان بزرگ جوایز دیشب بود، این فیلم جوایز بهترین تدوین صدا، بهترین میکس صدا و بهترین ترانه (ترانه سطحی) را از آن خود کرد. یکی دیگر از جوایز مهم این دوره جشنواره را که جایزه بهترین بازیگر زن نقش اول بود گلن کلوز برای فیلم «همسر» ساخته بیورن رونگه به دست آورد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران