شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 136711 | |

تاد فیشر برادر کری فیشر بازیگر درگذشته «جنگ ستارگان» می‌گوید لوکاس فیلم به میزان کافی راش استفاده نشده از کری فیشر دارد

تاد فیشر برادر کری فیشر بازیگر درگذشته «جنگ ستارگان» می‌گوید لوکاس فیلم به میزان کافی راش استفاده نشده از کری فیشر دارد که در فیلم جدید استفاده شود. به گزارش مهر به نقل از منابع خبر امریکا، اوایل سال جاری اعلام شد که کری فیشر بازیگر درگذشته نقش ژنرال لیا اورگانا در مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» با بهره‌گیری از فیلم‌های استفاده نشده از او به سری جدید این فیلم به نام «جنگ ستارگان: قسمت نهم» برخواهد گشت.

گفته شده است که از فیلم‌های استفاده نشده فیشر در «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» و «جنگ ستارگان: آخرین جدای» در فیلم جدید به کارگردانی جی. جی. آبرامز استفاده می‌شود، اما اینکه این فیلم‌ها تا چه اندازه پایان مناسبی برای شخصیت لیا ترسیم خواهند کرد باید منتظر ماند و دید.

بنا به گفته تاد فیشر برادر کری فیشر، لوکاس فیلم کمپانی تهیه کننده «جنگ ستارگان» به میزان کافی، فیلم استفاده نشده از کری فیشر دارد که به نظر می‌رسد نتیجه نهایی خیلی طبیعی از کار دربیاید. تاد فیشر به برنامه رادیویی «صبح بخیر امریکا» گفت: مقدار زیادی فیلم استفاده نشده وجود دارد به گونه‌ای که می‌تواند مضمون جدیدی درون داستان فیلم بگنجاند. او گفت: فیلم به اندازه‌ای است که گویی دیروز فیلمبرداری شده‌است.

فیشر البته تاکید کرد که اجازه ندارد درباره جزییات صحبت کند، اما گفت از آنچه انجام شده هیجان زده است. پنجشنبه گذشته ۲۷ دسامبر، دومین سالگرد درگذشت کری فیشر بازیگر شناخته شده مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» بود. «جنگ ستارگان: قسمت نهم» ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ به سینماها می‌آید.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران