شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 135240 | |

دواین جانسون بازیگر عضلانی و محبوب هالیوود، با انتشار عکسی از صحنه فیلم «هابز و شاو» در صفحه اینستاگرام خود، وعده یک فیلم پر از زد و خورد را به هواداران مشتاقش داد.

یک زد و خورد حسابی در راه است

دواین جانسون بازیگر عضلانی و محبوب هالیوود، با انتشار عکسی از صحنه فیلم «هابز و شاو» در صفحه اینستاگرام خود، وعده یک فیلم پر از زد و خورد را به هواداران مشتاقش داد. به گزارش پاپ‌کالچر، دواین جانسون ستاره هالیوود ملقب به «صخره» یک‌شنبه ۹ دسامبر (۱۸ آذر) با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود، دوستدارانش را در جریان آخرین اطلاعات از سر صحنه فیلم «هابز و شاو - Hobbs & Shaw» قرار داد و به آنها وعده یک فیلم اکشن درست و حسابی داد.این عکس جانسون را در پوشش شلوار بگی و بلیزی سیاهرنگ و با زخمی بالای چشم چپ، رو به روی یک آبشار نشان می‌دهد. او در توضیح عکس نوشته است: لطیف و ملایم نیست! ساعت‌های متمادی اکشن و سکانس‌های زد و خورد برای «هابز و شاو»؛ اسپین‌آف فیلم «سریع و خشمگین». بدن، استخوان و بندهای تنمان درد می‌کند ولی ارزش مقداری درد را دارد، ما داریم یک چیز خیلی باحال برای شما می‌سازیم. او همچنین از هشتگ‌های «هابز و شاو» و «جهان خودش را نجات نمی‌دهد» استفاده کرده است.عکس را هیرام گارسیا تهیه‌کننده فیلم برداشته است. گارسیا خود نیز چندی پیش عکسی از یکی از سکانس‌های فیلم در لندن را منتشر کرده بود که دواین جانسون و ونسا کربی را در حال فرار از یک ماشین نابود شده نشان می‌داد.

جادوی تصویرسازی هنرمند اسرارآمیز

کارهای یک هنرمند ژاپنی در توییتر به سوژه بحث و تحسین کاربران اینترنت بدل شده است؛ هنرمندی که با ماندن در سایه ناشناسی، هویتی اسرارآمیز پیدا کرده است. جمله معروفی وجود دارد که می‌گوید «گاهی ارزش یک عکس از هزار کلمه فراتر می‌رود»، حالا تصویرسازی‌های یک هنرمند ژاپنی به مصداقی برای این جمله معروف بدل شده است ولی این یک هنرمند معمولی نیست. هویت اسرارآمیز این هنرمند ژاپنی به سوژه‌ای جذاب میان کاربران اینترنت بدل شده است و نه تنها کارهای وی دست به دست می‌شود و مورد تحلیل قرار می‌گیرد بلکه هر کس به‌زعم خود درباره هویت وی نیز گمانه‌زنی می‌کند. «Avogado6» نام یک اکانت یک کاربر توییتر است که تصویرسازی‌های خود را آن جا منتشر می‌کند. این هنرمند اطلاعات زیادی از خود منتشر نکرده و تنها به ذکر جمله این جمله بسنده کرده است: من یک آدم معمولی هستم که به شیمی علاقه دارد. اما تصویرسازی‌های او فاصله زیادی با معمولی بودن دارد و تحسین مخاطبان خود را برانگیخته است. کارهای این هنرمند ژاپنی برخی از پیچیده‌ترین و غامض‌ترین مفاهیم بشری را به ساده‌ترین شکل ممکن بیان به تصویر می‌کشد، تصاویری سانتی‌مانتال، احساسی و چالش برانگیز از عمیق‌ترین احساسات و افکار بشری که به سختی می‌توان آن را به کلمه تبدیل کرد و غالب آنها نگاهی تلخ به زندگی انسان مدرن امروز دارد.  «Avogado6» در تصویرسازی‌های خود به موضوعات مختلفی پرداخته است. به تصویر کشیدن آموزش در عصر مدرن و نظام آموزشی سیستماتیک و بی‌روح دنیای امروز و فاجعه‌ای که کودک امروزی به نام تربیت با آن مواجه است یکی از علاقه‌مندی‌های اوست. بخشی دیگر از آثار او درباره مفهوم زمان و به پایان رسیدن چرخه زندگی است.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران