شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 135164 | |

لیا سدو بازیگر شناخته شده فرانسوی که نقش مدلین سوان روانشناس را در فیلم «اسپکتر» از مجموعه فیلم‌های جیمز باند بازی کرده بود بار دیگر این نقش را در فیلم جدید جیمز باند بازی می‌کند.

بازگشت «لیا سدو» به مجموعه فیلم‌های «جیمز باند»

لیا سدو بازیگر شناخته شده فرانسوی که نقش مدلین سوان روانشناس را در فیلم «اسپکتر» از مجموعه فیلم‌های جیمز باند بازی کرده بود بار دیگر این نقش را در فیلم جدید جیمز باند بازی می‌کند.

به گزارش ورایتی، لیا سدو بازیگر فرانسوی که نقش مدلین سوان روانشناس را در فیلم «اسپکتر» از مجموعه فیلم‌های جیمز باند بازی کرده بود بار دیگر این نقش را در فیلم جدید جیمز باند بازی می‌کند. ایون پروداکشنز کمپانی تولیدکننده فیلم‌های جیمز باند، در کنار سدو ۲ بازیگر زن دیگر را نیز برای این فیلم می‌خواهد؛ یکی بازیگری که نقش کارگزار MI6 را بازی کند و بازیگر دیگری که نقش زن مرموز فیلم را ایفا کند. منابع آگاه همچنین تایید کرده‌اند که رالف فاینس، بن ویشاو و نائومی هریس سه بازیگر دیگر فیلم‌های قبلی جیمز باند نیز در فیلم جدید این مجموعه حضور خواهند داشت. لینوس ساندگرن فیلمبردار برنده جایزه اسکار فیلم «لالالند» نیز فیلمبرداری این فیلم را انجام خواهد داد. گفته می‌شود کری فوکوناگا کارگردان و فیلمنامه نویس این فیلم، فیلمنامه «باند ۲۵» را به پایان رسانده است. دنیل کریگ بازیگر اصلی «باند ۲۵» نیز هم اکنون مشغول بازی در فیلم «چاقوها بیرون» به کارگردانی ریان جانسون است. بنا به گفته منابع نزدیک به فیلم، رمی ملک بازیگری که به تازگی نقش فردی مرکوری را در فیلم «بوهمین راپسودی» برعهده داشته است، برای ایفای نقش شخصیت شرور این فیلم در نظر گرفته شده است. با این حال برنامه کاری ملک به گونه‌ای است که از ماه مارس تا ماه جولای سر فیلمبرداری فصل پایانی مجموعه «آقای ربات» حضور خواهد داشت.

ادامه بلاتکلیفی  «نبرد فناناپذیران»

«نبرد فناناپذیران» نام یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ویدئویی است که بیش از ۲۰ سال پیش پایش به سینما باز شد، اما گویا بختش برای ظهور مجدد روی پرده‌های سینما همچنان بسته است. به گزارش مووی‌وب، به نظر می‌رسد طرفداران قدیمی مجموعه «Mortal Kombat - نبرد فناناپذیران»، که سال‌هاست چشم انتظار قیام دیگری از این مبارزان افسانه‌ای و حضور مجدد آنان روی پرده‌های نقره‌ای سینما هستند، همچنان باید صبر پیشه کنند تا شرایط ساخت فیلم جدیدی از این مجموعه برای گروه سازنده مهیا شود.  جیمز وان، کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس چینی‌تبار مالزیایی که سابقه کارگردانی مجموعه فیلم‌هایی چون «اره»، «تسخیر» و «خشن۷» را در کارنامه خود دارد، مسوولیت تهیه‌کنندگی جدیدترین بازسازی «نبرد فناناپذیران» را بر عهده گرفته است.

او. در جدیدترین مصاحبه خود به عنوان کارگردان فیلم ابرقهرمانی «آکوامن» که اواخر این ماه به سینماها می‌آید، در پاسخ به پرسشی درباره روند پروژه «نبرفناناپذیران» و علت تاخیرهای پی در پی آن جوابی نه چندان دلگرم‌کننده داد. وان گفت: رساندن یک فیلمنامه به نقطه مطلوب کاری سخت و جنبه تجاری ماجرا مساله بزرگی است اما مردم و هواداران این را نمی‌دانند. من اگر نتوانم بودجه و منابع کافی برای فیلمم تأمین کنم این کار را انجام نخواهم داد.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران