شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 133232 | |

فستیوال تئاتر ملی بیریتین فرانسه میزبان سه نمایش از گروه تئاتر مهر به سرپرستی و کارگردانی امیررضا کوهستانی می‌شود. تور پاییزه گروه تئاتر مهر با اجرای سه نمایش «سالگشتگی»،

فستیوال تئاتر ملی بیریتین فرانسه میزبان سه نمایش از گروه تئاتر مهر به سرپرستی و کارگردانی امیررضا کوهستانی می‌شود. تور پاییزه گروه تئاتر مهر با اجرای سه نمایش «سالگشتگی»، «شنیدن» و «بی تابستان» همزمان در یکی از بزرگ‌ترین فستیوال‌های تئاتر فرانسه با عنوان تئاتر ملی بیریتین در شهر رن همراه است. در این فستیوال که ٣۶ نمایش از کشورهای مختلف طی سه هفته برگزار می‌شود، نمایش‌های کوهستانی هر کدام هر هفته سه شب اجرا خواهند داشت. همچنین در ادامه این تور، نمایش «سالگشتگی» در شهر پو فرانسه و نمایش «بی تابستان» در شهر انتورپ در بلژیک نیز اجرا خواهند شد.

نمایش «بی تابستان» مرداد و شهریور سال جاری با حضور لیلی رشیدی، سعید چنگیزیان و مونا احمدی در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفت. نمایش «سالگشتگی» نیز از جمله آثار کوهستانی است که با حضور بازیگرانی چون حسن معجونی و مهین صدری در پاییز و زمستان سال ۹۲ در موسسه فرهنگی اکو اجرا شد.  

«شنیدن» نیز با حضور الهام کردا، مهین صدری، مونا احمدی و آیناز آذرهوش تیر و مرداد سال ۹۴ در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت.

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران