شماره امروز: ۵۴۷

| کدخبر: 132814 | |

نمایش «سرزمین سکوت» به نویسندگی و کارگردانی مالک حدپور سراج از ۱۰ تا ۱۷ آبان سال جاری در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.

نمایش «سرزمین سکوت» به نویسندگی و کارگردانی مالک حدپور سراج از ۱۰ تا ۱۷ آبان سال جاری در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود. مالک حدپور سراج کارگردان و بازیگر تئاتر درباره جدیدترین فعالیت خود در این زمینه به مهر گفت: قرار است از ۱۰ تا ۱۷ آبان ساعت ۱۸ نمایش «سرزمین سکوت» را در پردیس تئاتر تهران روی صحنه ببرم که این نمایشنامه یکی از جدیدترین آثاری است که نوشته‌ام.

او درباره موضوع نمایشنامه «سرزمین سکوت» توضیح داد: موضوع این اثر درباره فردی است که سال‌ها مرده ولی خاک از پذیرش او سر باز می‌زند. قرار است این مرده در گورستان نفرین شده‌ها دفن شود و گورکن در تلاش است تا حقیقت ماجرای این مرده را کشف کند. حدپور سراج درباره گروه بازیگری این نمایش اظهار کرد: متاسفانه به دلیل نبود حمایت از تولید و اجرای این اثر ناچار شدم از ایده‌های طراحی صحنه و میزانسن‌ها و همچنین تعداد بازیگران صرف نظر کنم و «سرزمین سکوت» با بازی بابک تن و خودم روی صحنه می‌رود.

او در پایان درباره دیگر فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: قرار است از یک ماه دیگر پخش سریال «مینو» به کارگردانی امیر پوروزیری آغاز شود که در آن به عنوان بازیگر حضور دارم.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر کاربران